SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Powrót Piotra Gawryły. A gdzie Hana Goldberg? Dlaczego została z synem w Izraelu?

Na dobre i na złe. Powrót Piotra Gawryły. A gdzie Hana Goldberg? Dlaczego została z synem w Izraelu?

28.09.2016, godz. 11:29
Na dobre i na złe odc. 645. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odc. 645. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Piotr Gawryło (Marek Bukowski) wraca do "Na dobre i na złe" po trwającym ponad rok pobycie w Izraelu. W 645 odcinku "Na dobre i na złe" przyjeżdża do Polski gdzie czeka na niego praca w klinice w Otwocku. Nie towarzyszy mu jednak żona Hana Goldberg (Kamilla Baar) i ich syn. Czy Hana jeszcze wróci do "Na dobre i na złe"? Dlaczego teraz została za granicą i nie chciała przyjechać z Piotrem?

"Na dobre i na złe" odcinek 645 - środa, 28.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

To będzie największa tajemnica "Na dobre i na złe"! Po tym jak Kamilla Baar odeszła z serialu i w 603 odcinku "Na dobre i na złe" pożegnała się z rolą Hany Goldberg scenarzyści wysłali jej bohaterkę razem z Piotrem Gawryłą do Izraela. Tam urodził się syn Hany i Piotra, a małżonkowie rozpoczęli nowy rozdział swojego życia.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka chora na raka! Czy córka Wiktorii umrze?

Powrót Piotra Gawryły do Polski jest więc sporym zaskoczeniem W 645 odcinku "Na dobre i na złe" chirurg z Leśnej Góry spotyka na lotnisku Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska). Wspomina dawnej kochance, że przyjechał do kraju, bo dostał pracę w prytwanej klinice w Otwocku i zamierza zostać tu na dłużej.

- To nowe miejsce pracy oznacza, że zostajesz na stałe? - dopytuje Wiktoria, bo jest zdziwiona planami Gawryły. A tym bardziej nieobecnością Hany Goldberg. - Tak jakoś się ułożyło...
- A Hana? Wraca?
- Narazie nie... Pracuje, wiesz jak to jest - Piotr ucina szybko, zupełnie jakby nie chciał się tłumaczyć Wiki.
- Czyli co? Takie życie na dwa kraje? - ciągnie go za język Consaldia. - No wiesz, nie my pierwsi...

Patrz: Na dobre i na złe. Marek Bukowski o romansie Piotra Gawryły. Zdradzi Hanę?

Ponieważ Piotr nie wyjaśnia Wiktorii dlaczego zostawił Hanę i syna w Izraelu widzowie nieprędko dowiedzą się co tak naprawdę między nimi zaszło. Czy jedna z najbardziej lubianych par w "Na dobre i na złe" się rozstała? Na razie pewne jest tylko to, że Hana Goldberg nigdy nie wróci do serialu. Kamilla Baar po odejściu z "Na dobre i na złe" zapowiedziała, że żegna się z rolą Hany już na zawsze.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: