SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry! Hana Goldberg z synem zostanie w Izraelu

Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry! Hana Goldberg z synem zostanie w Izraelu

30.05.2016, godz. 13:33
Na dobre i na złe odc. 645. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odc. 645. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Marek Bukowski w nowym 18 sezonie "Na dobre i na złe" znów zagra doktora Piotra Gawryłę! Po roku przerwy od pracy na planie serialu w 645 odcinku "Na dobre i na złe" Piotr wróci do Polski z Izreala, ale nie będą mu towarzyszyć żona Hana Goldberg (Kamilla Baar) i syn. Co więcej znakomity chirurg nie będzie już lekarzem w Leśnej Górze. Przyjmie bowiem ofertę pracy w szpitalu w Otwocku. Po powrocie do "Na dobre i na złe" Piotr włączy się jednak w ratowanie życie dziecka jednego z lekarzy w Leśnej Góry.

"Na dobre i na złe" odcinek 645 - środa, 28.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Hana i Piotr z "Na dobre i na złe" pożegnali się z Leśną Górą w ostatnim odcinku 16 sezonu, który został wyemitowany w czerwcu 2015 roku. Małżonkowi zdecydowali się na wspólny wyjazd o Izraela w 603 odcinku "Na dobre i na złe". Od tamtej pory nie pojawili się w serialu. Z relacji innych lekarzy widzowie wiedzą jednak, że Hana i Piotr zostali rodzicami.

Patrz:Na dobre i na złe. Ola w ciąży zemdleje w szpitalu. Straci dziecko Jana?

Ponad cztery miesiące temu Marek Bukowski pochwalił się na swoim  profilu na Facebooku zdjęciami z planu "Na dobre i na złe". Wiadomo już, że Piotr Gawryło wróci do Polski w 645 odcinku "Na dobre i na złe". Jednak w nowym sezonie serialu widzowie nie zobaczą Hany Goldberg. Ukochana Piotra i ich synek zostaną w Izraelu.

Okaże się, że Piotr Gawryło będzie chirurgiem w szpitalu w Leśnej Górze. Kiedy w 645 odcinku "Na dobre i na złe" przypadkiem spotka na lotnisku wyjeżdżającą na wakację Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska) powie przyjaciółce, że wraca na stałe do Polski, bo dostał etat w Otwocku.

A co z Haną i dzieckiem? Doktor Gawryło nie będzie chciał mówić o żonie i ich synu. Na pytanie Wiki czy Hana też wróci odpowie wymijająco, że na razie nie, bo jest zbyt zajęta pracą.

Zobacz: Na dobre i na złe. Przemek Zapała nowym szefem chirurgii w Leśnej Górze

Mimo, że to szpital w Otwocku będzie nowym miejscem pracy Piotra Gawryły, to chirurg zjawi się też w Leśnej Górze. Na prośbę kolegów będzie konsultował Blankę (Pola Gonciarz), córkę Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), u której badania wykażą raka kości. Chirurg zaleci natychmiastową operację, by uniknąć amputacji ręki.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: