SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz walczy o Matyldę! Córka Kasi w pogotowiu opiekuńczym

Na dobre i na złe. Falkowicz walczy o Matyldę! Córka Kasi w pogotowiu opiekuńczym

21.09.2016, godz. 20:11
Na dobre i na złe odc. 636. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odc. 636. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja) foto:

Matylda (Amelia Czaja) z "Na dobre i na złe" nadal przebywa w pogotowiu opiekuńczym, a Falkowicz (Michał Żebrowski) stara się spędzać z nią jak najwięcej czasu. W 645 odcinku "Na dobre i na złe" trafi go szlag, gdy pozna przyszłego potencjalnego "tatusia" Matyldy. Profesor postanowi zrobić wszystko, by dziewczynka mogła wrócić pod jego opiekę. Czy w "Na dobre i na złe" córka Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) będzie mogła znów zamieszkać z Andrzejem?

"Na dobre i na złe" odcinek 645 - środa, 28.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" matka Matyldy zwariowała i uciekła z domu Falkowicza, a niedługo później znów trafiła do szpitala. Kobieta zapadła w śpiączkę, a jej córka uciekła, by prosić Andrzeja o pomoc.

Patrz: Na dobre i na złe. Zwolnienia w Leśnej Górze po śmierci Jana! Wiktoria i Tretter odejdą ze szpitala

Dziewczynka niestety sprowadziła na dorosłego przyjaciela całą masę kłopotów. To przez nią Falkowicz spędził kilkanaście godzin na komisariacie, na którym traktowali go jak pedofila! Sprawa na szczęście się wyjaśniła, choć policjant za żadne skarby nie chciał współpracować z Andrzejem z góry traktując go jak oszusta i zbira...

W 645 odcinku "Na dobre i na złe" przez to całe zamieszanie, Matylda nadal przebywać będzie w pogotowiu opiekuńczym. Falkowicz wiedząc ile ją to kosztuje, będzie próbował spędzać z dziewczynką jak najwięcej czasu. Podczas odwiedzin podpadnie jednak wychowawczyni, która zauważy jego irytację, wrogie nastawienie i niechęć do organizowanych zabaw.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka chora na raka kości! Wyrok śmierci dla córki Wiktorii?

W dodatku Andrzej pozna przyszłego potencjalnego "tatusia" swojej Matyldy i postanowi zrobić wszystko, by dziewczynka nie trafiła do obcej rodziny. Czy Falkowicz odzyska 9-latkę i znów będzie mógł objąć ją opieką. Wiadomo, że Kasia Smuda wkrótce wróci do zdrowia, ale do tego czasu, Andrzej będzie musiał stoczyć ciężką walkę. Potem kto wie... Może nawet zwiąże się z prawniczką dla dobra jej córki?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: