SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz ofiarą gróźb Stanisławskiego

Na dobre i na złe. Falkowicz ofiarą gróźb Stanisławskiego

22.09.2016, godz. 12:30
Na dobre i na złe, odcinek 645, Falkowicz (Michał Żebrowski), Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski)
Na dobre i na złe, odcinek 645, Falkowicz (Michał Żebrowski), Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Ostry konflikt profesorów w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe"! Profesor Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) w 645 odcinku "Na dobre i na złe" przerwie Andrzejowi Falkowiczowi (Michał Żebrowski) badanie pacjenta, który będzie wymagał natychmiastowej operacji. Poprosi zajętego lekarza o rozmowę, w której wyraźnie podkreśli, że nie życzy sobie, by to Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), która złożyła wypowiedzenie asystowała Falkowiczowi. Zdenerwowany chirurg nazwie Stanisławskiego idiotą, czym narazi się na gniew nowego szefa Leśnej Góry.

"Na dobre i na złe" odcinek 645 - czwartek, 22.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Falkowicz z "Na dobre i na złe" wejdzie w konflikt z nowym dyrektorem szpitala w Leśnej Górze, Ksawerym Stanisławskim. W odcinku 645 "Na dobre i na złe" ojciec Jana (Krzysztof Kwiatkowski) wejdzie do gabinetu, gdzie jego pracownik będzie przeprowadzał badanie u pacjenta "Tatki" (Marcin Trzęsowski) - mężczyzny z grupy Falkowicza z pogotowia opiekuńczego, gdzie obaj starają się o adopcję dzieci.

Stanisławski zupełnie nie przejmie się zdrowiem pacjenta i doktor nie będzie miał wyboru, jak wyjść za nim na korytarz. Przedmiotem ich rozmowy będzie doktor Wiktoria Consalida, która złożyła wypowiedzenie bez wiedzy Falkowicza.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci z Izraela i ściągnie Wiktorię do kliniki w Otwocku

Pacjent Falkowicza będzie potrzebował operacji i chirurgh zażąda obecności na sali operacyjnej właśnie Wiktorii, jednej z najlepszych lekarek w Leśnej Górze. Ksawery wyraźnie podkreśli, że Wiki nie ma już wstępu do szpitala.
- Przyjąłem wypowiedzenie doktor Consalidy i nie przewiduję jej powrotu.

Na wieść, że Stanisławski nie chce więcej widzieć Consalidy w szpitalu, Falkowicz nazwie go idiotą, mało tego, doda: - Wybacz, ale ja nie mam czasu na kretyńskie rozmowy.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria wyjedzie do Hiszpanii bez Adama?

Stanisławski wyciągnie wtedy węża z kieszeni. Uderzy w najczulszy punkt Andrzeja, czyli jego przybraną córkę. - A ja musiałem znaleźć czas. Za pół godziny mam się spotkać z kuratorką Matyldy Smudy. Wywiad środowiskowy. Wiem, jak to jest stracić dziecko, ale nie chciałbym się przyczyniać do tego, żeby... - w tym momencie Falkowicz przerwie ze śmiechem wypowiedź Ksawerego. - Pan mi grozi

- Nie. Proszę nie podważać moich decyzji, to może mała wróci do domu.

Groźba pod adresem Falkowicza będzie prosta - jeśli nie zrobi, jak Stanisławski każe, to ten wystawi złą opinię do kuratorium i lekarz nie będzie mógł adoptować Matyldy (Amelia Czaja). Ich rozmowę przerwie nagłe pogorszenie się stanu pacjenta, którego wcześniej badał Falkowicz.

W szpitalu w Leśnej Górze zacznie robić się bardzo nieprzyjemnie. Profesor Stanisławski okaże się zarządzać szpitalem w tyrański sposób, nieznoszący sprzeciwu. Jak dalej potoczą się losy lekarzy? I czy ojciec Jana zmieni nastawienie do swoich podwładnych? Zobaczymy w 645 odcinku "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: