SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Blanka chora na raka! Czy córka Wiktorii umrze?

Na dobre i na złe. Blanka chora na raka! Czy córka Wiktorii umrze?

22.09.2016, godz. 07:58
Na dobre i na złe. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Śmiertelna choroba w "Na dobre i na złe"! Blanka Consalida (Pola Gonciarz) będzie miała raka kości. Taką diagnozę postawią w 645 odcinku "Na dobre i na złe" Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) i Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), po tym jak córka Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) trafi do szpitala w Leśnej Górze, bo zacznie się skarżyć na bóle ręki. Wyniki badań nie pozostawią cienia nadziei - chorą Blankę może uratować tylko amputacja ręki.

"Na dobre i na złe" odcinek 645 - środa, 28.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kolejny cios spadnie na Wiktorię Consalidę z "Na dobre i na złe", która po krwawym zamachu w Leśnej Górze zdecyduje się odejść ze szpitala i złoży wypowiedzenie z funkcji ordynatora chirugii. W 645 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki postanowi wyjechać na jakiś czas za granicę, by zapomnieć o tragicznych przeżyciach.

Patrz: Na dobre i na złe. Ola w ciąży zemdleje w szpitalu. Straci dziecko Jana?

Blanka odprowadzi matkę na lotnisko i właśnie wtedy wydarzy się coś, co będzie zwiastowało kolejny dramat w życiu Wiktorii. Nastolatka poczuje przeszywający jej ramię ból. Zaniepokojona Wiki będzie chciała nawet zrezygnować z wyjazdu, ale Blanka przekona ją, że to nic takiego, że to najpewniej za efekt kontuzji, jakiej niedawno uległa na ściance wspinaczkowej.

Doktor Consalida wyśle córkę do swojego byłego męża, Tomasza Rzepeckiego. Najpierw jednak nastolatka zgłosi się na badanie do rehabilitanki Anety (Natalia Rybicka), która wyczuje niepokojące zgrubienie na ramieniu. W tej sytuacji konieczne będzie prześwietlenie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry! Hana Goldberg z synem zostanie w Izraelu

W 645 odcinku "Na dobre i na złe" Tomasz osobiście zajmie się Blanką, którą mimo rozwodu z Wiktorią wciąż traktuje jak własną córkę. Pediatra zastygnie z przerażenia na widok wyników badań - zauważy bowiem dziwny cień na kości Blanki. Zapyta nastolatkę kiedy robiła ostatnie badania krwi.

Widząc na prześwietleniu niepokojące guz na kościach poprosi o konsultację onkologa, Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). Chirurgowi i onkologowi wystarczy jedno spojrzenie, by postawić diagnozę. - Doradzam amputację. Nie kwalifikuje się do operacji. Przed i potem chemia. Szanse przeżycia... - oceni, ale Tomasz przerwie mu i doda, że to badanie Blanki. Krajewski zblednie i od razu zapyta Rzepeckiego, czy powiadomił Wiki.

Tymczasem Consalida niespodziewanie pojawi się w szpitalu i zobaczy jak lekarze wiozą jej córkę na biopsję.
Po badaniu Adam i Tomasz zdecydują się na przeprowadzenie operacji jej ramienia. Jeśli uda się wstawić implant kości będzie szansa, że amputacja ręki Blanki nie będzie konieczna.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: