SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam zabawia się z Anetą! A co z Wiktorią?

Na dobre i na złe. Adam zabawia się z Anetą! A co z Wiktorią?

24.09.2016, godz. 09:20
Na dobre i na złe odc. 616. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka)
Na dobre i na złe odc. 616. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) foto:

W "Na dobre i na złe" związek Adama (Grzegorz Daukszewicz) i Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) zostanie wystawiony na kolejną poważną próbę. Consalida odejdzie ze szpitala, a Krajewski będzie spędzać przerwy z Anetą (Natalia Rybicka), która jakiś czas temu całkiem skutecznie próbowała go poderwać. W 645 odcinku "Na dobre i na złe" rehabilitantka wróci do gry, a Tomasz (Ireneusz Czop) przyłapie Adama na czułościach z blondynką. Czy doniesie o tym Wiktorii?

"Na dobre i na złe" odcinek 645 - środa, 28.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" między Wiktorią i Adamem dobrze się układało. Lekarka zgodziła się nawet na dziecko, o którym tak bardzo marzył jej ukochany. Po krwawym zamachu w Leśnej Górze wszystko się jednak zmeni...

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola w ciąży zemdleje w szpitalu. Straci dziecko Jana?

Consalida nie będzie mogła dojść do siebie i postanowi odejść ze szpitala. Po tym jak złoży wypowiedzenie, w 645 odcinku "Na dobre i na złe" postanowi wyjechać na wakacje do Hiszpanii, by o wszystkim zapomnieć. Do wyjazdu nie dojdzie, bo na lotnisku zasłabnie pilot, a Wiki rzuci się by go ratować i przy okazji spotka Piotra Gawryłę (Marek Bukowski), który wrócił do Polski na stałe.

Tymczasem w szpitalu Adam i Aneta będą w najlepsze spędzać ze sobą czas. W 645 odcinku "Na dobre i na złe" Krajewski odwiedzi dawną kochankę na sali ćwiczeń rehabilitacyjnych i jak za dawnych czasów zacznie trenować z nią MMA.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry! Hana Goldberg z synem zostanie w Izraelu

Zabawę przerwie im zniesmaczony Tomasz (Ireneusz Czop), który nie ukryje zażenowania widząc, leżącą na Adamie lekarkę. Czy Rzepecki powie o figlach rywala Wiktorii? Consalida z pewnością byłaby wściekła wiedząc, że jej ukochany nadal flirtuje z blondynką, która chciała go zdobyć.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: