SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Zwolnienia w Leśnej Górze. Wiktoria i Tretter odchodzą ze szpitala

Na dobre i na złe. Zwolnienia w Leśnej Górze. Wiktoria i Tretter odchodzą ze szpitala

14.09.2016, godz. 21:25
Na dobre i na złe odc. 556. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odc. 556. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Szpital w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe" już nigdy nie będzie taki sam jak przed krwawym zamachem terrorystycznym, który skończył się śmiercią Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski)! Aż dwójka lekarzy pożegna się z pracą w Leśnej Górze. W 644 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) sama złoży wypowiedzenie. Z kolei dyrektor Stefan Tretter (Piotr Garlicki) zostanie zmuszony do odejścia przez ojca Jana, profesora Ksawerego Stanisławskiego (Marek Ślosarski).

"Na dobre i na złe" odcinek 644 - środa, 21.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po maskarze w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe" nic już nie będzie takie samo! Życie wielu lekarzy zmieni się bezpowrotnie. Śmierć Jana Stanisławskiego będzie tak bolesnym przeżyciem dla wszystkich jego kolegów ze szpitala, że wielu z nich podejmie decyzję wpływające na całą ich przyszłość.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola po śmierci Jana zacznie pić

Ani Wiktoria ani dyrektor Tretter nie mogli nic zrobić, by zapobiec atakowi terrorystycznemu na Leśną Górę, a mimo to oboje będą czuli się winni, że to przez nich Janek nie żyje. Napięcie w szpitalu sięgnie zenitu gdy w 644 odcinku "Na dobre i na złe" wkroczy do niego Ksawery Stanisławski, który będzie wizytatorem z Akademii Medycznej i stanie na czeleprzysłanej przez NFZ komisji do spraw zdarzeń niepożądanych.

Ojciec zmarłego Jana pojawi się w Leśnej Górze nie tylko po to, by przeprowadzić kontrolę, ale przede wszystkim znaleźć winnych śmierci jego syna i ukarać odpowiedzialnych za tę tragedię. Od razy wejdzie w konflikt z Tretterem.

Stanisławski senior ostrzeże dyrektora Leśnej Góry, że jego zadaniem jest uporządkowanie spraw w szpitalu. Szef Leśnej Góry zrozumie to jednoznacznie i bez stawiania oporu ustąpi ze stanowiska. Jego obowiązki przejmie właśnie Stanisławski.

Patrz: Na dobre i na złe. Blanka chora na raka kości! Wyrok śmierci dla córki Wiktorii?

Zanim jednak Tretter odejdzie z Leśnej Góry przyjmie wypowiedzenie od Wiktorii Consalidy, która także zrezygnuje z pracy w szpitalu i funkcji ordynatora. Lekarka nie będzie mogła poradzić sobie z traumą po zamachu. Poza tym nie dadzą jej spokoju wyrzuty sumienia, że nie zrobiła wszystkiego, by zapobiec śmierci Jana i rozlewowi krwi w Leśnej Górze.

- Jesteś pewna? Co ty teraz ze sobą zrobisz? - zapyta ją Tretter. - A ty, dyrektorze? - odpowie tym samym pytaniem Wiki.

W 645 odcinku "Na dobre i na złe" profesor Stanisławski, który tymczasowo zostanie nowym dyrektorem szpitala w Leśnej Górze, awansuje Przemka Zapałę (Marcin Rogacewicz) na stanowisko ordynatora chirurgii. Tym samym Przemek będzie następcą Wiktorii.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: