SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Zemsta ojca Jana. Profesor Stanisławski szuka winnych śmierci syna

Na dobre i na złe. Zemsta ojca Jana. Profesor Stanisławski szuka winnych śmierci syna

15.09.2016, godz. 08:02
Na dobre i na złe odc. 556. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odc. 556. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Po zamachu w "Na dobre i na złe" nic już nie będzie takie samo! Profesor Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) przyjedzie do Leśnej Góry żeby odnaleźć winnych śmierci syna. Jan (Krzysztof Kwiatkowski) zginął przez porachunki z Czarnym (Maciej Mikołajczak), ale nikt z lekarzy pracujących w szpitalu nie zdołał mu pomóc. I to wśród nich profesor Stanisławski w 644 odcinku "Na dobre i na złe" będzie szukać winnego. Przerażona Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i dyrektor Tretter (Piotr Garlicki) zwolnią się z pracy.

"Na dobre i na złe" odcinek 644 - środa, 21.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 644 odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry przyjedzie przysłany przez Akademię Medyczną Ksawery Stanisławski, który za zadanie będzie miał wyjaśnić niepożądane zdarzenie jakim była tragiczna śmierć jego syna. Tretter od razu domyśli się, że to zwiastuje same kłopoty. Lekarz nie będzie przecież w stanie podejść do tematu zawodowo, bo chodzi o jego jedyne dziecko.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola w ciąży z Jankiem. To Przemek będzie ojcem dziecka Jana

Stanisławski da Stefanowi do zrozumienia, że powinien obawiać się o swoją pozycję. Tretter, który w głębi ducha czuje się współwinny śmierci Jana sam zrezygnuje z posady dyrektora i przekaże pałeczkę Ksaweremu.

Nowy dyrektor w Leśnej Górze będzie bezlitosny dla świadkó zdarzenia, którzy nie zdołali pomóc Janowi. Choć każdy robił co w jego mocy, strzał prosto w serce nie dawał młodemu lekarzowi szans na przeżycie...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Krzysztof Kwiatkowski wyleciał z obsady! Nie wiedział, że uśmiercą Jana

Z pracą pożegna się także Consalida, która będzie chciała uniknąć niepotrzebnych rozmów i oskarżeń o śmierć Jana. Choć Wiki wie, że nie mogła nic zrobić, będzie czuła się winna. Rozklei się, gdy w 644 odcinku "Na dobre i na złe" spotka Olę (Anna Karczmarczyk) płaczącą nad grobem niedoszłego męża. Consalida powie, że ma wyrzuty sumienia, ale Pietrzakówna z głową na karku zacznie pocieszać koleżankę. Na kogo padną podejrzenia Ksawerego i kto poniesie konsekwencje śmierci Jana?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: