SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria winna śmierci Jana. Dramatyczne skutki zamachu w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Wiktoria winna śmierci Jana. Dramatyczne skutki zamachu w Leśnej Górze

03.09.2016, godz. 15:30
Na dobre i na złe. Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe. Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Makabryczny zamach w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe", którego skutkiem była śmierć Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski) już na zawsze pozostanie w pamięci lekarzy i personelu szpitala. Oprócz Oli Pietrzak (Anna Karczmarczyk), która straciła ukochanego męża, bardzo to wszystko przeżyje Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska). W 644 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki będzie się obwiniać  to, że przez nią Janek nie żyje, bo w porę nie zapobiegła rozlewowi krwi.

"Na dobre i na złe" odcinek 644 - środa, 21.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Dzień strzelaniny w Leśnej Górze po ataku trójki uzbrojnych bandytów odmieni życie bohaterów "Na dobre i na złe". Szpitalne korytarze już zawsze będą splamione krwią, a lekarze, pielęgniarki i pozostała cześć personelu nie wymarzą z pamięci wstrząsających wydarzeń.

Patrz: Na dobre i na złe. Ola po śmierci Jana zacznie pić

W 644 odcinku "Na dobre i na złe", kilka dni po zamachu, w Leśnej Górze zapanuje już spokój i z pozoru wszystko wróci do normy. Nowi pacjentki, ciekawe przypadki medyczne nie pozwolą jednak lekarzom zapomnieć o tym co się stało.

Szczególnie ciężko będzie całą tę sytuację znosić Wiktoria Consalida. Dlaczego? Ordynator oddziału chirurgii nie będzie umiała dojść do siebie po ostatnich dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się w szpitalu, bo zacznie się obwiniać o śmierć Jana.

Wiki dojdzie do wniosku, że zaniedbała bezpieczeństwo personelu i pacjentów w Leśnej Górze, że w porę nie dostrzegła zagrożenia jakie sprowadzili na wszystkich bandci - Czarny (Maciej Mikołajczyk), Misiek (Antoni Królikowski) i Lidka (Angelika Kujawiak).

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry! Hana Goldberg z synem zostanie w Izraelu

Poza tym gdy Janek został ranny i na sali operacyjnej profesor Falkowicz (Michał Żebrowski), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) i Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) walczyli o jego życie, ona była w szpitalu z oddziałem antyterrorystów i nie mogła nic zrobić, by im pomóc. Zamach w Leśnej Górze doprowadzi do tego, że Wiki zdecyduje się na wyjazd za granicę...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: