SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola po śmierci Jana zacznie pić

Na dobre i na złe. Ola po śmierci Jana zacznie pić

02.09.2016, godz. 20:50
Na dobre i na złe odcinek 642 Ola (Anna Karczmarczyk), Jan (Krzysztof Kwiatkowski)
Na dobre i na złe odcinek 642 Ola (Anna Karczmarczyk), Jan (Krzysztof Kwiatkowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Żałoba po śmierci Jana (Krzysztof Kwiatkowski) z "Na dobre i na złe" wpędzi Olę (Anna Karczmarczyk) w alkoholizm? Ból po stracie ukochanego będzie do tego stopnia nie do zniesienia, że w 644 odcinku "Na dobre i na złe" Ola zacznie zapijać swoje smutki w alkoholu. Wróci do pracy w szpitalu w Leśnej Górze gdzie zginął Janek, ale przy każdej okazji będzie odwiedzać bary i upijać się niemal nie nieprzytomności.

"Na dobre i na złe" odcinek 644 - środa, 21.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Co będzie z Olą z "Na dobre i na złe" po śmierci Jana? Jak młoda wdowa poradzi sobie ze stratą męża, który umarł na jej oczach w wyniku zamachu w szpitalu w Leśnej Górze? Nietrudno się domyślić, że Ola nie będzie mogła się uporać z myślą, że Janka już przy niej nie ma. Przecież jeszcze nie tak dawno byli ze sobą tacy szczęśliwi, planowali ślub i wspólną przyszłość.

W dniu, w którym mieli pobrać się w kościele doszło jednak do ataku terrorystystów na Leśną Górę. Janek zginął, ale wcześniej wypowiedział słowa małżeńskiej przysięgi. Zakochani wzięli symboliczny ślub na bloku operacyjnym, bez księdza, świadków i urzędnika...

Patrz: Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry! Hana Goldberg z synem zostanie w Izraelu

Dla Oli, która jako lekarz już wiele razy widziała śmierć, odejście Jana było tak nieprawdopodne, że długo nie mogła zrozumieć jak to możliwe, że jej ukochany nie przeżył operacji. Serce Janka już przestało bić, a ona jeszcze uparcie próbowała podłączyć mu kroplówkę. Nie słuchała Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz), który mówił jej, że Jan nie żyje...

Tuż po krwawym zamachu i śmierci Jana doktor Pietrzak będzie musiała wrócić do pracy w szpitalu. Pacjentki na oddziale ginekologiczno-położnicznym będę jej potrzebować. Jednak nawet nadmiar obowiązków nie pozwoli Oli zapomnieć o tym, co przeżyła. Pogrążona w żałobie i cierpieniu znajdzie sposób, by znaleźć choć trochę ukojenia.

 

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Jan postrzelony w brzuch z raną na sercu! Wpadka twórców Na dobre i na złe

W 644 odcinku "Na dobre i na złe" Ola po raz pierwszy sięgnie po alkohol. To będzie dla niej jedyny sposób, by przestać myśleć o tragedii jaka ją spotkała. W barze będzie świadkiem wypadku. Laura, dziewczyna, która będzie świętowała w lokalu swój wieczór panieński, wypije drink z ciekłym azotem i zostanie dotkliwie poparzona.

Czy Ola uratuje kobietę? I kto w tej sytuacji jej pomoże? Może były ukochany Przemek (Marcin Rogacewicz), z którym ma córkę Franię (Karolina wańszys) albo ojciec, Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz), który sam dopiero co zaczął walczyć z uzależnieniem od alkoholu.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: