SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Bart przeprowadzi ryzykowną operację. Kolejna śmierć pacjenta w Leśnej

Na dobre i na złe. Bart przeprowadzi ryzykowną operację. Kolejna śmierć pacjenta w Leśnej

15.09.2016, godz. 16:00
Na dobre i na złe odcinek 644, Artur Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odcinek 644, Artur Bart (Piotr Głowacki) foto:

Artur Bart (Piotr Głowacki) lubi wyzwania i właśnie dlatego w 644 odcinku "Na dobre i na złe" podejmie się bardzo ryzykownej operacji. Profesor Augustynowicz zjawi się w Leśnej Górze i wyzna koledze, że ma guza, którego usunięcie wiąże się z nikłymi szansami na przeżycie. Mimo to mężczyzna będzie chciał zaryzykować i poprosi Barta, żeby poprowadził skomplikowany zabieg. Gdy Bart da się już namówić, w drogę wejdzie mu Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) obawiający się o reputację szpitala.

"Na dobre i na złe" odcinek 644 - środa, 21.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 644 odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry przyjedzie światowej sławy neurochirurg - profesor Augustynowicz. I zwróci się o pomoc właśnie do Barta. Naukowiec wyzna, że w jego mózgu pojawił się guz i poprosi kolegę, by go operował - choć zabieg będzie się wiązał z ogromnym ryzykiem.

Zobacz: Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało wróci do Leśnej Góry po porodzie

- 10 procent szans na przeżycie to mało… ale to zawsze coś! - powie lekarz, a Bart, gdy zapozna się z jego badaniami, z początku odmówi. Przekonany, że jeśli Augustynowicz umrze w trakcie operacji, dla niego będzie to oznaczać koniec kariery.
- Przykro mi, profesorze... Jestem szaleńcem, ale nie głupcem - powie Bart.
- Boi się pan, że moja śmierć popsułaby panu statystyki?
- Sam pan powiedział, że w pana głowie jest tykająca bomba... A ja nie jestem saperem! Wszyscy panu odmówili, czemu ja miałbym podjąć się niewykonalnego? -
zdziwi się Artur, ale niedługo później zmieni zdanie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Oto Tymon, syn Julki i Barta

Po rozmowie z Julką (Aleksandra Hamkało) – Bart zacznie się jednak wahać… A wtedy do akcji wkroczy Ksawery Stanisławski. Profesor przyjedzie do szpitala, by przeprowadzić kontrolę - jako wizytator z Akademii Medycznej. I gdy usłyszy, że Bart planuje ryzykowny zabieg, od razu pobiegnie do Trettera - To szaleństwo! Ten szpital i tak ma już czarny PR... Brakuje mu tylko śmierci na stole operacyjnym światowej sławy profesora! Musi pan powstrzymać Barta! - powie Stanisławski, ale czy Stefan Tretter wybije Arturowi ten pomysł z głowy?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: