SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam u psychiatry Radka po zamachu w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Adam u psychiatry Radka po zamachu w Leśnej Górze

14.09.2016, godz. 21:20
Na dobre i na złe odcinek 644, Adam (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 644, Adam (Grzegorz Daukszewicz) foto:

Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) z "Na dobre i na złe" nie będzie sobą po zamachu w Leśnej Górze. W 644 odcinku "Na dobre i na złe" młody chirurg będzie potrzebował pomocy psychiatry, by pozbyć się traumatycznych wspomnień. Uda się? Rozmowa z terapeutą będzie miała nieoczekiwany skutek. Okaże się, że Adam w rzeczywistości martwi się o Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska), a nie o siebie samego.

"Na dobre i na złe" odcinek 644 - środa, 21.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po tym, co wydarzyło się w Leśnej Górze jeszcze długo nic nie będzie takie jak kiedyś. Adam Krajewski, który wydawał się być silny psychicznie, nie będzie mógł wyrzucić z pamięci obrazów strzelaniny śmierci kolegi.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola po śmierci Jana zacznie pić

W 644 odcinku "Na dobre i na złe" Krajewski spotka się z psychologiem, Radkiem Rajcy (Karol Pocheć) i zdradzi, że od czasu tragicznych wydarzeń nie sypia spokojnie.

-Budzę się w nocy, nie mogę o tym zapomnieć - przyzna się Krajewski, ale lekarz w czasie rozmowy zauważy, że Adam bardziej przejmuje się Wiktorią, niż swoim stanem zdrowia psychicznego. - Gówno pan o nas wie! - zdenerwuje się Krajewski, gdy Radek podzieli się swoimi spostrzeżeniami.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry! Hana Goldberg z synem zostanie w Izraelu

Co będzie dalej? Czy Adam który był zakładnikiem Czarnego (Maciej Mikołajczyk), widział śmierć Jana (Krzysztof Kwiatkowski) i przeżywa rozłąkę z Wiktorią pozbiera się? Consalida też nie zniosła napięcia i poczucia winy. Właśnie dlatego postanowi zostawić ukochanego i wyjedzie za granicę...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: