SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam po zamachu potrzebuje pomocy psychologa- ZWIASTUN 644 odcinka

Na dobre i na złe. Adam po zamachu potrzebuje pomocy psychologa- ZWIASTUN 644 odcinka

21.09.2016, godz. 19:35
Na dobre i na złe odcinek 644, Adam (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 644, Adam (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Lekarze z "Na dobre i na złe" wciąż nie mogą się otrząsnąć po dramacie, który rozegrał się podczas zamachu terrorystycznego na szpital w Leśnej Górze. W 644 odcinku "Na dobre i na złe" problemy czekają zwłaszcza Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) i Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska), w których związku zacznie źle się dziać. Nie dość, że Adam sam będzie cierpiał z powodu nocnych koszmarów, to jeszcze nie bedzie wiedział jak pomóc Wiki, która ukryje przed ukochanym swoje załamanie psychiczne.

"Na dobre i na złe" odcinek 644 - środa, 21.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wiktoria i Adam z "Na dobre i na złe" przeszli trudne chwile gdy trójka bandytów zaatakowała szpital w Leśnej Górze i urządziła krwawą rzeź, ale najważniejsze jest to, że oboje przeżyli i wciąż mają siebie. Poza tym Wiki wyznała Adamowi, że chciałaby mieć z nim dziecko. A to oznacza, że myśli poważnie o ich związku.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola w ciąży z Jankiem. To Przemek będzie ojcem dziecka Jana

Kilka dni po zamachu między parą zakochanych lekarzy nie układa się jednak najlepiej. W 644 odcinku "Na dobre i na złe" otrzymają wsparcie od nowego psychiatry – Radka Rajcy (Karol Pocheć), ale to nie zmieni faktu, że Wiktoria wciąż nie będzie potrafiła mówić głośno o swoich uczuciach. Ukryje przed Adamem, że obwinia się o śmierć Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski) i o to, że w porę nie zapobiegła rozlewowi krwi w Leśnej Górze.

Patrz: Na dobre i na złe. Oto Tymon, syn Julki i Barta

Z Adamem też nie będzie najlepiej. Podczas jednej z sesji skupi się jednak na opowiadaniu doktorowi Rajcy o Wiki. Zupełnie jakby to miało zagłuszyć jego kłopoty. - Ona w ogóle nie śpi, nic nie mówi, a jak pytam to mówi, że wszystko w porządku. Niby tak jest, ale wie pan...
- Czyli próbował pan o tym rozmawiać?

- Ale o czym?! Budzę się w środku nocy - z ulgą, że to tylko sen… - w końcu Adam przyzna się jak głębokie piętno na jego psychice odcisnął zamach. - Doktorze, mówi pan tylko o swojej partnerce... - zauważy Radek.

- Ale co pan chce usłyszeć? Że jest zajebiście?! W ogóle nie wiem po jaką cholerę tutaj pana nasłano... Bez sensu wszystko - stwierdzi załamany Adam, który nie będzie wiedział nie tylko jak pomóc sobie, ale przede wszystkim Wiktorii.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: