SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Tretter uratuje Lidkę. Wypadek zamachowców z Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Tretter uratuje Lidkę. Wypadek zamachowców z Leśnej Góry

14.09.2016, godz. 20:18
Na dobre i na złe odc. 643. Czarny (Maciej Mikołajczyk), Misiek (Antoni Królikowski), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odc. 643. Czarny (Maciej Mikołajczyk), Misiek (Antoni Królikowski), Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Lidka (Angelika Kujawiak) walczy o życie! Porywaczka i morderczyni odniesie obrażenia w wyniku wypadku samochodowego, do którego w 643 odcinku "Na dobre i na złe" doprowadzi Góral (Jan Zmit). Panicznie przerażony salowy będzie chciał w ten sposób ratować swoje życie, ale nie wyjdzie mu to na dobre. W wyniku jego wybryku Lidka będzie ranna, a Tretter (Piotr Głowacki) ją uratuje! Czy dzięki temu dyrektor szpitala w Leśnej Górze i salowy przeżyją? Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 643 - środa, 14.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 643 odcinku "Na dobre i na złe" bandyci, którzy doprowadzili do śmierci Janka i porwali zakładnikó, znajdują w samochodzie nadajnik GPS. Wyrzucają urządzenie i policja gubi trop. Jednak w ich rękach znajduje się Góral i Tretter. Pierwszy z mężczyzn domyśla się, że porywacze, by zatrzeć ślady, zlikwidują obu świadków, ale jest gotów walczyć o swoje życie.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Dyrektor Tretter porwany przez zamachowców z Leśnej Góry

Lidka, Misiek i Czarny uciekną karetką nad rzekę. A Góral od razu zrozumie, co planują... Zdesperowany Jasiek doprowadzi w końcu do wypadku, w wyniku którego Lidka zostanie ciężko ranna. Na miejscu zdarzenia dojdzie do awantury. Góral zrozumie, że jedynie zaognił i tak napiętą sytuację.

Na szczęście Tretter nie straci zimnej krwi i postanowi uratować poszkodowaną morderczynię. Czy tym zapulsuje u porywaczy i uniknie śmierci? Dyrektor szpitala w Leśnej Górze pomoże Lidce, która chciała go zabić.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Tragiczna śmierć Jana! Co będzie z Olą i Przemkiem?

Jak zakończy się dramatyczna akcja ucieczki bandytów z Leśnej Góry? Czy Tretter i Góral pożegnają się z życiem przez wybryk salowego? O tym przekonamy się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: