SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola zabije ciężarną pacjentkę i straci pracę w Leśnej Górze?

Na dobre i na złe. Ola zabije ciężarną pacjentkę i straci pracę w Leśnej Górze?

14.09.2016, godz. 20:19
Na dobre i na złe odc. 643. Ola (Anna Karczmarczyk), Klaudia (Julia Wyszyńska)
Na dobre i na złe odc. 643. Ola (Anna Karczmarczyk), Klaudia (Julia Wyszyńska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kolejny dramat w "Na dobre i na złe" po śmierci Jana (Krzysztof Kwiatkowski). Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk) zabije pacjentkę w 643 odcinku "Na dobre i na złe"? Lekarka nie będzie mogła pogodzić się z tym, że Jan nie żyje. Będzie roztrzęsiona, ale Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) przyśle do niej ciężarną pacjentkę, która będzie potrzebowała operacji. Żona Janka nie będzie mogła skupić się na pracy. Klaudia (Julia Wyszyńska) będzie próbowała przywrócić świadomość przyjaciółki wymierzając jej cios w twarz. Co będzie z Olą po śmierci Jana?

"Na dobre i na złe" odcinek 643 - środa, 14.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tragedia, do której dojdzie w 642 odcinku "Na dobre i na złe" kompletnie załamie Olę. Nie ma się co dziwić. Młoda lekarka w sukni ślubnej pobrudzonej krwią swojego niedoszłego męża będzie rozpaczać po jego śmierci. Jan umiera w dniu ich ślubu, a Ola jeszcze długo nie dojdzie do siebie.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Tragiczna śmierć Jana! Czy Ola będzie z Przemkiem?

W 643 odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze nadal będzie panować chaos. Wśród ewakuowanych pacjentów będzie kilku w wyjątkowo paskudnym stanie. Jednego z nich odwiedzi ciężarna żona, która w skutek przepychanki z upartym fotoreporterem przewróci się. Jej dziecko będzie zagrożone. Oderwanie się łożyska nie będzie zwiastowało niczego dobrego i konieczna będzie operacja.

Niestety jedyną osobą, która będzie mogła wykonać zabieg będzie roztrzęsiona Ola Pietrzak, która chwilę wcześniej widziała śmierć swojego ukochanego.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria rozstanie się z Adamem i wyjedzie do Hiszpanii

Consalida nie będzie miała wyboru i postawi Olę przy stole operacyjnym. Podczas zabiegu o mały włos dojdzie do tragedii. Pietrzakówna nie będzie umiała skupić się na pracy i dopiero Klaudia uratuje sytuację wymierzając jej siarczysty policzek w twarz. Czy to uderzenie sprawi, że Ola oprzytomnieje i uratuje pacjentkę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: