SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Góral uratuje dyrektora Trettera przed bandytą Miśkiem

Na dobre i na złe. Góral uratuje dyrektora Trettera przed bandytą Miśkiem

14.09.2016, godz. 12:18
Na dobre i na złe odc. 643. Czarny (Maciej Mikołajczyk), Misiek (Antoni Królikowski), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odc. 643. Czarny (Maciej Mikołajczyk), Misiek (Antoni Królikowski), Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Porwani zakładnicy ze szpitala w Leśnej Górze z "Na dobre i na złe" są zdani na łaskę szaleńców, którzy doprowadzili do krwawego zamachu i śmierci Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski). W 643 odcinku "Na dobre i na złe" bandyci, którzy zabili Janka i zmusili dyrektora Stefana Trettera (Piotr Garlicki) i salowego Górala (Jan Zmit), by pojechali z nimi, są gotowi nawet ich zabić. Góral podejmuje desperacką próbę ratowania siebie i szefa Leśnej Góry. Co się wydarzy w kolejnym odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 643 - środa, 14.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Koszmar w "Na dobre i na złe" trwa, ale na szczęście pacjenci i lekarze z Leśnej Góry już uwolnili się od nieobliczalnych terrorystów. W 643 odcinku "Na dobre i na złe" w rękach bandytów wciąż jednak pozostają Tretter i Góral. Sytuacja zakładników jest naprawdę dramatyczna.

Patrz: Na dobre i na złe. Ola zabije pacjentkę i straci pracę w Leśnej Górze?

Przestępcy oszukają policję i zamiast na lotnisko, jak wcześniej zapowiadali, jaką nad rzekę, gdzie czeka na nich łódź, którą zamierzają uciec. Jasiek Góral od razu orientuje się, że nie ma szansy na szczęśliwe zakończenie. I gdy napastnicy na chwilę odchodzą, rzuca cicho do Trettera. - Oni nas zabiją...

- To nie jest takie pewne - dyrektor Leśnej Góry wciąż łudzi się, że bandyci okażą im swoją litość. - Chce się pan o tym przekonać na własnej skórze? - Góral woli jednak nie ryzykować i postanawia walczyć o życie. Zdesperowany, Jasiek doprowadza w końcu do wypadku. Próbuje bowiem uwolnić się z więzów i przypadkiem odblokowuje hamulec, przez co karetka ruszy z miejsca.

Kilkanaście metrów dalej, auto rozbija się o metalową barierę uderzając z ogromną siłą w Lidkę (Angelika Kujawiak). Misiek, wściekły, od razu rzuca się na Trettera z pistoletem w ręku. Jednak Góral osłonia dyrektora własnym ciałem. - Jeżeli chcesz kogoś zabić, to mnie! To była moja wina! On nic nie zrobił!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola w ciąży. To dziecko pomoże jej przeżyć po śmierci Jana

A wtedy bandyta celuje broń w salowego. - Zabiję was obu! Ale zacznę od ciebie… Tretter nie traci jednak zimnej krwi. - Ona potrzebuje pomocy. Chcesz zabić jedynych ludzi, którzy mogą jej pomóc? Misiek jednak nie rezygnuje ze swojej planów. - Potrzebuję tylko jednego z was, zresztą tylko jeden z was jest lekarzem. Dyrektor Leśnej Góry twardo przeciwstawia się bandycie. - Jeżeli go zabijesz, obiecuję ci, że nie kiwnę nawet palcem - zapowiada.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: