SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Chaos po strzelaninie w Leśnej Górze - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Chaos po strzelaninie w Leśnej Górze - ZDJĘCIA

07.09.2016, godz. 21:05
Na dobre i na złe odc. 643. Dowódca antyterrorystów (Tomasz Oświeciński), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 643. Dowódca antyterrorystów (Tomasz Oświeciński), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Strzelanina w "Na dobre i na złe" na zawsze zmieni życie lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze! Po kilkunastu godzinach walki z bezwzględnymi bandytami, którzy wezmą zakładników, porwą dyrektora Stefana Trettera (Piotr Garlicki) i zabiją Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski), dopiero w 643 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016, oddziałowi antyterrorystów uda się opanować sytuację. Zamachowcy zostawią jednak po sobie istne pobojowisko, a w szpitalu zapanuje chaos, bo życie wielu pacjentów będzie zagrożone.

"Na dobre i na złe" odcinek 643 - środa, 14.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Zamach w szpitalu w Leśnej Górze, strzelanina, śmiertelne ofiary, a wśród nich Jan Stanisławski, który umrze wkrótce po tym jak postrzeli go bandyta Czarny (Maciej Mikołajczyk)! Przez trzy kolejne tygodnie widzowie "Na dobre i na złe" z zapartym tchem będą śledzić mrożące krew w żyłach wydarzenia w Leśnej Górze, a finał ataku trójki terrorystów na szpital nastąpi dopiero w 643 odcinku.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Dyrektor Tretter porwany przez zamachowców z Leśnej Góry

Ostateczna rozgrywka z bandytami okaże się jednak wyjątkowo dramatyczna, bo w ich rękach wciąż będą dyrektor Stefan Tretter (Piotr Garlicki) i salowy Góral (Jan Zmit), których zamachowcy porwą, by bezpiecznie dostać się na lotnisko. Ucieczką z Leśnej Góry karetką, do której wcześniej każą wejść zakładnikom.

W 643 odcinku "Na dobre i na złe" terroryści, którzy doprowadzili do śmierci Janka, znajdują w samochodzie nadajnik GPS. Wyrzucą urządzenie i w ten sposób policja zgubi ich trop. Dowódca antyterrorystów (Tomasz Oświeciński) razem z kilkudziesięcioma policjantami zrobi jednak wszystko, by dorwać morderców.

Porwani Tretter i Górla domyślą, że wcześniej czy później zakładnicy ich zabiją, by zatrzeć ślady. Salowy będzie jednak gotów walczyć o swoje życie aż do chwili gdy padnie śmiertelny strzał. Tymczasem w Leśnej Górze Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) z niedowierzaniem będzie spoglądać na ślady krwi na bloku operacyjnym.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Tragiczna śmierć Jana! Co będzie z Olą i Przemkiem?

Po ostatnich dramatycznych wydarzeniach na wielu oddziałach zapanuje chaos. Przez ewakuację szpitala wielu pacjentów poważnie ucierpi. Jeden z chorych Igor po operacji dostanie zakażenia bakteryjnego. Jego ciężarna żona będzie musiała przejść cesarskie cięcie, a jedyną osobą, która może przeprowadzić zabieg będzie pogrążona w żałobie po mężu Ola (Anna Karczmarczyk). Mimo bolesnych przeżyć lekarka wróci jednak do pracy...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: