SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Bandyci zabiją zakładników? Co będzie z dyrektorem Tretterem i Góralem?

Na dobre i na złe. Bandyci zabiją zakładników? Co będzie z dyrektorem Tretterem i Góralem?

14.09.2016, godz. 20:19
Na dobre i na złe odc. 643. Czarny (Maciej Mikołajczyk), Misiek (Antoni Królikowski), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odc. 643. Czarny (Maciej Mikołajczyk), Misiek (Antoni Królikowski), Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Stefan Tretter (Piotr Garlicki) i Góral (Jan Zmit) z "Na dobre i na złe" kolejnymi ofiarami zamachu w Leśnej Górze? W 643 odcinku "Na dobre i na złe" Czarny (Maciej Mikołajczyk), Misiek (Antoni Królikowski) i Lidka (Angelika Kujawiak) porwą szefa Leśnej Góry i salowego, by dzięki nim wydostać się ze szpitala i uciec na lotnisko. Co wydarzy się potem? Czy w kolejnym odcinku "Na dobre i na złe" Tretter i młody brunet zostaną zabici przez bandytów?

"Na dobre i na złe" odcinek 643 - środa, 14.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" widzowie są świadkami tragicznego ataku terrorystycznego na Leśną Górę, ale to jeszcze nie koniec. Czarny, Lidka i Misiek zażądali samolotu od negocjatorów i porwali Trettera i Górala, żeby dostać się na miejsce.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Dyrektor Tretter porwany przez zamachowców z Leśnej Góry

W 642 odcinku "Na dobre i na złe" po tym jak bandyci wyjadą z dyrektorem szpitala i salowym, zaniepokojona Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) podbiega do dowódcy oddziału terrorystycznego (Tomasz Oświeciński), by dowiedzieć się więcej.

-Dokąd ich zabrali?
-Na lotnisko na Bemowie. Załatwiliśmy im samolot - odpowiada szef brygady antyterrorystycznej.
-Tylko, że nie ma żadnego samolotu, prawda? Tam są nasi ludzie! Skazujecie ich na śmierć?! - domyśla się Wiki i wpada w szał.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Tragiczna śmierć Jana! Co będzie z Olą i Przemkiem?

Co wydarzy się w 643 odcinku "Na dobre i na złe"? Czy Tretter i Góral zostaną zabici, gdy bandyci zorientują się, że nie ma obiecanego samolotu, który miał ich bezpiecznie przetransportować z dala od miejsca ataku, którego się dopuścili?

Terroryści, którzy zabili Janka (Krzysztof Kwiatkowski), zmylają policyjny pościg i uciekają karetką nad rzekę. A Góral od razu orientuje się, że tym razem nie planują zostawić świadków... I postanawia walczyć o życie. Zdesperowany salowy doprowadza w końcu do wypadku i ciężko rani Lidkę (Angelika Kujawiak) – dziewczynę, która wcześniej z zimną krwią zastrzeliła policjanta.

Tretter decyduje się pomóc morderczyni, bo przecież jest lekarzem i ma obowiązek ratować ludzkie życie.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: