SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria chce mieć dziecko z Adamem. Po zamachu zajdzie w ciążę?

Na dobre i na złe. Wiktoria chce mieć dziecko z Adamem. Po zamachu zajdzie w ciążę?

07.09.2016, godz. 07:25
Na dobre i na złe odcinek 642, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odcinek 642, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Horror jaki rozgrywa się w "Na dobre i na złe" w szpitalu w Leśnej Górze uświadomi Wiktorii Consalidzie (Katarzyna Dąbrowska), że nie powinna odkładać na później planów na przyszłość. W 642 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria powie Adamowi Krajewskiemu (Grzegorz Daukszewicz), że chce mieć z nim dziecko. Zrobi to jednak pod wpływem strachu o życie Adama, który podczas ataku terrorystów na Leśną Górę będzie zakładnikiem zamachowców. Czy kiedy emocje opadną Wiki nie wycofa się ze swojej decyzji?

"Na dobre i na złe" odcinek 642 - środa, 7.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Jakiś czas temu Wiktoria i Adam z "Na dobre i na złe" podejrzewali, że zostaną rodzicami. Doktor Consalida zauważyła bowiem u siebie objawy charakterystyczne dla ciąży. Nie zdążyła jednak zrobić testu ciążowego gdy okazało się, że to jednak tylko fałszywy alarm.

Adam nie krył jak bardzo jest zawiedziony, bo marzy o tym, by zostać ojcem. Wiki, która ma już 19-letnią córkę Blankę (Pola Gonciarz), nie widzi jednak siebie w roli matki. Doskonale wie, że nie nadaje się do tego, by być mamą, co Blanka wielkokrotnie jej wypomniała.

Patrz: Na dobre i na złe. Julka Burska urodzi syna, ale nie wróci do Artura Barta

W nowym 18 sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Wiktoria zmieni jednak zdanie. Dojdzie do wniosku, że Adam zasłużył na to, by zostać ojcem i ona nie może niszczyć jego marzeń o posiadaniu rodziny.  Co ją do tego przekona?

W 642 odcinku "Na dobre i na złe" życie Adama  i wielu innych lekarzy z Leśnej Góry zawiśnie na włosku gdy szpital stanie się celem ataku terrorystów. Krajewski będzie zakładnikiem zamachowców, którzy zabarykadują się na bloku operacyjnym.

Strach o życie ukochanego uświadomi Wiki, że nie ma co odkładać na później ważnych życiowych decyzji. Jak czytamy w magazynie "Tele Tydzień" przerażona doktor Consalida zadzwoni do Adama i zostawi mu na poczcie głosowej wiadomość, że chce mieć z nim dziecko. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Zamach w szpitalu w Leśnej Górze. Pacjenci i lekarze wśród ofiar

- Jeżeli wyjdziemy z tego cało, to... Masz rację. Powinniśmy mieć dziecko, nasze - powie Wiki. A kiedy Adam z pomocą antyterrorystów wydostanie się z śmiertelnej pułapki bandytów będzie szczęśliwy, że Wiki chce mieć z nim dziecko. Pytanie tylko czy doktor Consalida nie zmieni zdania i powtórzy ukochanemu prosto w oczy, że zgadza się, by urodzić mu dziecko.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: