SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ślub Oli i Jana na łóżu śmierci - WIDEO z 642 odcinka

Na dobre i na złe. Ślub Oli i Jana na łóżu śmierci - WIDEO z 642 odcinka

07.09.2016, godz. 07:40
Na dobre i na złe odcinek 642 Ola (Anna Karczmarczyk), Jan (Krzysztof Kwiatkowski)
Na dobre i na złe odcinek 642 Ola (Anna Karczmarczyk), Jan (Krzysztof Kwiatkowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Zamach w Leśnej Górze w serialu "Na dobre i na złe" będzie miał wyjątkowo makabryczny koniec! Ciężko ranny Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski), którego postrzelił bandyta Czarny (Maciej Mikołajczyk) niestety nie przeżyje. W 642 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 Jan umrze podczas operacji, którą przeprowadzą Falkowicz (Michał Żebrowski), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) i Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz). Wcześniej Ola (Anna Karczmarczyk) i Jan wezmą ślub... Zobaczcie sceną z 642 odcinka jak narzeczeni wypowiadają słowa małżeńskiej przysięgi.

"Na dobre i na złe" odcinek 642 - środa, 7.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Śmierć Jana Stanisławskiego z "Na dobre i na złe" w dniu jego ślubu z Olą Pietrzak! Widzowie muszą się przygotować na naprawdę wzruszające sceny, które będą konsekwencją ataku trójki terrorystów na szpital w Leśnej Górze. Tuż po tym jak w finałowej scenie 641 odcinka "Na dobre i na złe" bandyta Czarny strzeli do Jana rozegrają się trzymające w napięciu wydarzenia.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Lena nadal kocha Witka

Ola, na której oczach Janek osunie się na podłogę w kałuży krwi, przez cały czas będzie przy ukochanym. Obrażenia Stanisławskiego okaża się jednak tak poważne, że będzie wymagał natychmiastowej operacji. Ola zacznie się modlić, by jej narzeczony przeżył i by doczekali chwili swojego ślubu.

Z każdą minutą stan Jana będzie jednak coraz cięższy. W 642 odcinku "Na dobre i na złe" półprzytomny pan młody ostatkiem sił wypowie słowa przysięgi małżenskiej. - Teraz przysięgnimy sobie...
- Ślubuję ci miłość, wierność oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci, tak mi dopomóż Bóg... - odpowie zrozpaczona Ola. - To nie jest pożegnanie! Nie waż się ze mną żegnać - dodaje jeszcze na chwilę przed tym jak Jan straci przytomność.

Przemek gorączkowo zacznie szuka wyjścia z sytuacji, by ratować Jana przed śmiercią. Postanawi w sprytny sposób unieszkodliwić napastników. Wmawia postrzelonemu Miśkowi (Antek Królikowski), że grozi mu amputacja nogi. Obieca, że wraz z Adamem zdołają go ocalić, jeśli przy okazji będą mogli udzielić pomocy także Stanisławskiemu.

Bandyta uprze się jednak, by zoperował go doktor Falkowicz. Problem w tym, że profesor będzie nadal w areszcie, podejrzany o próbę porwania Matyldy (Amelia Czaja). Dopiero po dłuższym czasie antyterroryści sprowadzą do szpitala w Leśnej Górze najlepszego chirurga. Lidka (Angelika Kujawiak), zażąda, by Falkowicz przeprowadził operację Miśka.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Powrót Piotra Gawryły. Wiktoria Consalida zbliży się do byłego kochanka

Terrorystka zagrozi, że w przeciwnym razie zacznie zabijać zakładników. W tej sytuacji Adam podejmie ryzyko, by pokonać zamachowców ich własną bronią. Jak podaje "Świat Seriali" postawi sprawę jasno - Falkowicz zoperuje Miśka, jeśli będzie mógł też uratować Janka.

Falkowicz, Przemek i Adam rozpoczną desperacką walkę o ocalenie umierającego Stanisławskiego. Niestety operacja skończy się śmiercią Jana...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz WIDEO ślubu Oli i Jana z 642 odcinka "Na dobre i na złe" >>>

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: