SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam Krajewski zakładnikiem zamachowców w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Adam Krajewski zakładnikiem zamachowców w Leśnej Górze

29.08.2016, godz. 21:21
Na dobre i na złe odc. 612. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 612. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto:

Horror w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016! Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) w rękach terrorystów, którzy zaatakują Leśną Górę. W 642 odcinku "Na dobre i na złe" szpital zajmą nieobliczalni szaleńcy, którzy zabarykadują się w placówce z pacjentami i lekarzami. Pechowo akurat tego dnia na dyżurze będzie Adam i to właśnie on będzie przetrzymywany przez bandytów. W 642 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) będzie się bać o życie ukochanego i pod wpływem emocji złoży mu cenną obietnicę. Czy Adam z "Na dobre i na złe" zginie?

"Na dobre i na złe" odcinek 642 - środa, 7.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 642 odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze dojdzie do prawdziwej tragedii. Szpital będzie celem ataku terrorystycznego. Na miejscu dojdzie do zamachu, w którym ucierpi wielu pacjentów i lekarzy. Jednym z zakładników będzie Adam Krajewski...

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ilona Ostrowska nie wróci na plan serialu. Kasia Smuda umrze?

Wiktoria zacznie panikować, bo uświadomi sobie, że może stracić ukochanego. Consalida stanie przed drzwiami bloku operacyjnego, w którym zabarykadowali się zamachowcy i wybierze numer Adama - Jeżeli wyjdziemy z tego cało... Masz rację, powinniśmy mieć dziecko, nasze - Wiki nagra wiadomość głosową na skrzynce Krajewskiego. Czy Adam przeżyje - i według obietnicy Wiktorii - zostanie ojcem jej dziecka?

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Zamach w szpitalu w Leśnej Górze. Pacjenci ofiarami bezwzględnego fotoreportera

Wiadomo już, że w "Na dobre i na złe" Adam uwolni się z rąk szaleńców. Wiktoria, która cały czas będzie czekać na niego przed szpitalem, rzuci mu się na szyję i odetchnie z ulgą. Jak potoczą się dalsze losy zakochanych i czy w skutek zamachu ktoś zginie? O wszystkim przekonamy się dopiero w "Na dobre i na złe" jesienią 2016.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: