SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Anna Karczmarczyk o ślubie Oli i Jana i dramatycznej śmierci pana młodego

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Anna Karczmarczyk o ślubie Oli i Jana i dramatycznej śmierci pana młodego

31.08.2016, godz. 20:54
Na dobre i na złe odc. 641. Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk), Klaudia Miller (Julia Wyszyńska)
Na dobre i na złe odc. 641. Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk), Klaudia Miller (Julia Wyszyńska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Wielki ślub w "Na dobre i na złe" zakończony tragedią! Strzelanina, która rozpęta się w szpitalu w Leśnej Górze w 641 odcinku "Na dobre i na złe" w dniu ślubu Oli (Anna Karczmarczyk) i Jana (Krzysztof Kwiatkowski) zamieni w koszmar ten wyjątkowy dzień zakochanych lekarzy. Jan, ostrzelony przez bandytę Czarnego (Maciej Mikołajczyk), umrze... Anna Karczmarczyk pierwszy raz opowiedziała o tym co czeka jej bohaterkę w 641 odcinku "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 641 po wakacjach 2016 - środa, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kolejny 18 sezon "Na dobre i na złe" po wakacyjnej przerwie rozpocznie się wyjątkowo dramatyczne dla Oli i Jana, którzy tak bardzo marzyli o tym, by wziąć ślub i wreszcie być rodziną. Niestety trójka bandytów, która opanuje szpital w Leśnej Górze zniszczy ich plany na przyszłość.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ola w żałobie po śmierci Jana. Rzuci pracę w Leśnej Górze?

W 641 odcinku "Na dobre i na złe" śmierć przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie. Zamiast małżeńskiej przysięgi – Ola i Jan usłyszą groźby uzbrojonych zamachowców. A weselny toast zastąpi huk wystrzału. Ola straci ukochanego na własnych oczach.

Anna Karczmarczyk w programie "Pytanie na śniadanie" nie powiedziała wprost, że Jan umrze, ale i tak już wiadomo, że Stanisławski pożegna się z życiem. Zanim ciężko ranny straci przytomność weźmie jednak ślub z Olą... W kałuży krwi, na szpitalnym korytarzu tuż przed tym jak trafi na stół operacyjny.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Tragiczna śmierć Jana! Czy Ola będzie z Przemkiem?

- Ola bardzo chce być żoną. Zdecydowała z Janem, że czas to uprawomocnić, ich relację, ich związek. No i prawie do tego ślubu dojdzie. W tym przypadku prawie robi różnicę. Ale w Leśnej Górze będzie jak w filmach Patryka Vegi - antyterroryści, strzelanie, śmierć, poszkodowaniu - przyznała aktorka z "Na dobre i na złe".


- Nie miałam wpływu na to jak będzie wyglądać suknia śluba Oli, ale mamy fantastyczną  kostiumograf, która się tym zaopiekowała. Trochę Brigitte Bardot, ale skromnie. Tak jak chyba Ola lubi najbardziej... - dodała Karczmarczyk.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: