SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Falkowicz spędzi w więzieniu wiele lat!

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Falkowicz spędzi w więzieniu wiele lat!

13.06.2016, godz. 14:00
Na dobre i na złe odc. 640. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 640. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto:

Dramat Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski) w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016. Po tym jak profesor został aresztowany przez szpitalem w Leśnej Górze będzie przesłuchiwany w sprawie porwania Matyldy (Amelia Czaja). W 641 odcinku "Na dobre i na złe" policjant Andrzej Bielecki (Piotr Warszawski) wyraźnie zasugeruje lekarzowi, że grozi mu wiele lat odsiadki. W "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej profesor Falkowicz usłyszy poważne zarzuty. Czy uda mu się z wyjść z więzienia i odzyskać dobre imię? W oczach policjantów cała sprawa wygląda jednoznacznie!

"Na dobre i na złe" odcinek 641 po wakacjach 2016 - środa, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016, Falkowicz znalazł w swoim gabinecie Matyldę, a zaraz potem trafił w ręce policji. Dziewczynka uciekla do profesora, bo z nim czuje się bezpiecznie. Jej matka Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) znów zapadła w śpiączkę i trafiła do szpitala.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ilona Ostrowska nie wróci na plan serialu. Kasia Smuda umrze?

Falkowicz wie, że z była kochanką nie jest najlepiej, a on sam musi zrobić co w jego mocy, żeby Matylda nie wróciła do pogotowia opiekuńczego. To jednak nie będzie takie proste. W 641 odcinku "Na dobre i na złe" profesor z Leśnej Góry zostanie oskarżony o pedofilię!

-Skoro ta dobrze się pan nią zajmował, dlaczego jej matka tak bardzo bała się pana kontaktów z córką? Matka przeprowadziła się, zmieniła numery, ostrzegła szkołę, wszystko, żeby uniemożliwić panu kontakt z córką - powie komisarz Bielecki, a Andrzej dopiero wtedy zrozumie, że znalazł się w dramatycznej sytuacji.

- Czasami sytuacje nie są takie, na jakie wygląają -
Falkowicz spróbuje się bronić, ale to tylko rozbawi policjanta. - Gdyby pan wiedział, ile razy to słyszeliśmy!

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Falkowicz w więzieniu świadkiem dramatycznego wypadku

W 641 odcinku "Na dobre i na złe" zeznawać będzie także Matylda, która potwierdzi wersję Falkowicza. Jak podaje "Świat Seriali" mimo to policjant zaprowadzi oskarżonego do celi i zagrozi, że spędzi tutaj dużo czasu.
- Truchę tu pan posiedzi. Chyba, że sam Bóg pana stąd wyciągnie - rzuci funkcjonariusz. Falkowicz zrozumie, że musi ratować swoje dobre imię i za wszelką cenę odzyskać wolność. Czy mu się uda?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: