SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Pożegnanie Sylwii i Krzysztofa. Przez Roberta nie będą razem

Na dobre i na złe. Pożegnanie Sylwii i Krzysztofa. Przez Roberta nie będą razem

08.06.2016, godz. 20:16
Na dobre i na złe odcinek 640. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 640. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto:

Bolesne rozstanie w ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016. Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) zostawi Radwana (Mateusz Damięcki), żeby ratować go przed mściwym Robertem (Bartosz Porczyk). Mąż doktor Mróz manipuluje nią i szantażuje wykorzystując jej poczucie winy! W 640 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia wyprowadzi się od Krzysztofa, żeby ratować go przed poważnymi problemami!

"Na dobre i na złe" odcinek 640 ostatni przed wakacjami 2016 - środa, 8.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 640 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia będzie obwiniać się o stan swojego męża, który po szarpaninie z Krzysztofem trafił do szpitala. Radwan będzie pocieszać ukochaną, ale ona nie pozbędzie się poczucia winy.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz aresztowany za porwanie Matyldy w ostatnim odcinku przed wakacjami

Dębski jest cwany i od razu wykorzysta miękkie serce żony. Gdy tylko przebudzi się po operacji, poprosi Sylwię o szczerą rozmowę. Doktor Mróz będzie w szoku, gdy Robert zacznie ją szantażować i zagrozi, że jeśli Sylwia nadal będzie chciała od niego rozwodu, on zemści się na jej nowym kochasiu!

- Teraz wszystko zależy od ciebie. Jeśli nie chcesz, żeby twój kochanek poszedł siedzieć za usiłowanie zabójstwa...- zacznie Robert - Mówiłem przecież, że cię kocham i nigdy nie pozwolę ci odejść - doda szaleniec.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Kasia Smuda znów zapadnie w śpiączkę

W 640 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia postanowi ratować Krzysztofa i dla jego dobra z nim zerwie - To nie ma sensu. Zabiorę dziś swoje rzeczy, tak będzie najlepiej - powie załamana Sylwia i ostatni raz pocałuje ukochanego. Czy w ten sposób uchroni Radwana? Gdy zdezorientowany lekarz zapyta ją o co chodzi, ona wyzna jedynie, że nie chce sprowadzać na niego niebezpieczeństwa.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: