SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ojciec Oli błaga o wybaczenie za to, że skrzywdził Franię

Na dobre i na złe. Ojciec Oli błaga o wybaczenie za to, że skrzywdził Franię

22.05.2016, godz. 09:00
Na dobre i na złe odcinek 617. Ola Pietzrak (Anna Karczmarczyk), Andrzej (Olgierd Łukaszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 617. Ola Pietzrak (Anna Karczmarczyk), Andrzej (Olgierd Łukaszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Koniec "Na dobre i na złe" coraz bliżej! Ostatni 640 odcinek "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016 jest przełomowy dla relacji Oli Pietrzak (Anna Karczmarczyk) i jej ojca alkoholika. Walczący z nałogiem ojciec Oli (Olgierd Łukaszewicz) przyznaje się córce, że wie, iż jest chory i już do końca życia tak będzie. Ponieważ jednak Andrzej Pietrzak chodzi na terapię odwykową do AA to jest nadzieja, że już więcej się nie napije. Ojciec Oli błaga o wybaczenie za to, że tak bardzo skrzywdził ją i jej córkę Franię (Karolina Wańszys).

"Na dobre i na złe" odcinek 640 ostatni przed wakacjami 2016 - środa, 8.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Przez pijaka Andrzeja Pietrzaka z "Na dobre i na złe" Ola i Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) omal nie stracili córki. Kilka miesięcy temu ojciec Oli zabrał Franię do siebie, ale zapomniał o wnuczce. Zostawił dziecko na całą noc w samochodzie, a sam poszedł pić do baru. Dopiero rano udało się odnaleźć Franię gdy głodna, wycieńczona i przerażona trafiła do szpitala.

Patrz: Na dobre i na złe. Śmierć w Leśnej Górze? Robert Dębski umrze po wypadku w ostatnim odcinku?

Od tych tragicznych wydarzeń minęło już sporo czasu jednak Pietrzak wciąż nie może sobie darować, że naraził wnuczkę na śmiertelne niebezpieczeństwo. W 640 odcinku "Na dobre i na złe", ostatnim tego sezonu przed wakacjami, Ola zauważa, że jej ojciec bardzo się zmienił. Dzięki terapii odwykowej dla alkoholików już nie pije i znalazł w sobie siłę, by wytrwać w trzeźwości.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz aresztowany za porwanie Matyldy w ostatnim odcinku przed wakacjami

Alkoholik Andrzej Pietrzak doszedł już do takiego etapu w swoim leczeniu, że nadeszła pora na przeproszenie bliskich za wyrządzone im krzywdy. Jak podaje "Świat Seriali" ojciec Oli robi listę osób, które przez niego cierpiały, by jakoś im wynagrodzić to co im zrobił. Ola jest jedną z takich osób. W końcu to przez niego jej córka Frania mogła umrzeć.

- Nie wystarczy powiedzieć przepraszam. Oboje z Olą to wiemy. Za dużo się stało. Już zawsze będę alkoholikiem. Nieważne, czy piję, czy nie... To nie koniec. Jestem chory i muszę się z tym pogodzić - przyznaje ojciec Oli na terapii.

W ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami Pietrzak daje Oli i jej narzeczonemu Janowi Stanisławskiemu (Krzysztof Kwiatkowski) pieniądze, za które będą mogli pojechać w podróż poślubną. Chce też pomóc Jankowi, który zwierza się mu, że jest uzależniony od hazardu i popadł w długi.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: