SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Matylda ucieknie do Falkowicza z izby dziecka

Na dobre i na złe. Matylda ucieknie do Falkowicza z izby dziecka

01.06.2016, godz. 19:15
Na dobre i na złe odc. 640. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 640. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Matylda (Amelia Czaja) z "Na dobre i na złe" odnajdzie się! W 640 odcinku "Na dobre i na złe", ostatnim przed wakacjami 2016, dziewczyna ucieknie z izby dziecka i ukryje się w gabinecie Falkowicza (Michał Żebrowski) sprowadzając na niego wiele kłopotów. Profesor odetchnie z ulgą, gdy zobaczy swoją przybraną córkę, ale chwilę później zostanie zatrzymany przez policję pod zarzutem porwania. Co się wydarzy w ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016?

"Na dobre i na złe" odcinek 640 ostatni przed wakacjami 2016 - środa, 8.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 640 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz stawi się na posterunku, żeby złożyć zeznania w sprawie zaginięcia Matyldy. Tak się składa, że dziewczynka przepadła bez śladu zaraz po tym, jak Andrzej zlecił detektywowi poszukiwanie jej.

Zobacz: Na dobre i na złe. Śmierć w ostatnim odcinku sezonu? Robert Dębski umrze po wypadku?

Gdy Andrzej wróci do szpitala zastanie w swoim gabinecie Matyldę. Profesor nie będzie umiał ukryć wzruszenia i przytuli dziewczynkę ze łzami w oczach. Okaże się, że 9-latka uciekła z izby dziecka, żeby być z nim. - Mama nie chce już ze mną być. Ona. wszystko jej się pomyliło! Nie poznała mnie - powie zapłakana dziewczynka.

Lekarz ukryje fakt, że Matylda się odnalazła, by uniknąć kolejnego rozstania. Gdy jednak będą razem opuszczać szpital, przed budynkiem zatrzymają ich funkcjonariusze - Jest pan aresztowany za porwanie i bezprawne przetrzymywanie Matyldy Smudy! - usłyszy lekarz.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz trafi do więzienia za porwanie córki Matyldy! To koniec Na dobre i na złe

W trakcie przesłuchania Falkowicz opowie o liście z prośbą o pomoc, który napisała do niego nastolatka, ale policjanci wciąż nie będą mu ufać. Czy Matylda znów trafi pod opiekę profesora? Przekonamy się o tym ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 8 czerwca 2016 roku.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: STORYFUL/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: