SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz trafi do więzienia za porwanie córki Matyldy! To koniec Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Falkowicz trafi do więzienia za porwanie córki Matyldy! To koniec Na dobre i na złe

21.05.2016, godz. 13:30
Na dobre i na złe odc. 640. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 640. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Takiego finału "Na dobre i na złe" nie spodziewał się nikt! W 640 odcinku "Na dobre i na złe" profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski, 44 l.) trafi do aresztu. Lekarz zostanie niesłusznie oskarżony o porwanie i bezprawne przetrzymywanie Matyldy (Amelia Czaja, 10 l.), córki swojej dawnej kochanki Kasi Smudy (Ilona Ostrowska, 42 l.)!

"Na dobre i na złe" odcinek 640 ostatni przed wakacjami 2016 - środa, 8.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 640 odcinku "Na dobre i na złe" Matylda, chcąc uniknąć pobytu w pogotowiu opiekuńczym, po tym jak jej matka trafiła na oddział zamknięty, uciekła do Leśnej Góry. Była przekonana, że tylko Falkowicz zapewni jej bezpieczeństwo. Między nimi wywiązała się nerwowa rozmowa:

- Dziecko. cała policja cię szuka! - Mama nie chce już ze mną być. Ona. wszystko jej się pomyliło! Nie poznała mnie. - Wiem. Mama musi być w szpitalu.

Patrz: Na dobre i na złe. Śmierć w ostatnim odcinku sezonu? Robert Dębski umrze po wypadku?

Lekarz ukryje fakt, że Matylda się odnalazła, by dziewczynka nie trafiła znów do izby dziecka. Policja zastawi jednak na niego zasadzkę. - Jest pan aresztowany za porwanie i bezprawne przetrzymywanie Matyldy Smudy! - usłyszy lekarz.

W trakcie przesłuchania Falkowicz opowie o liście z prośbą o pomoc, który napisała do niego nastolatka, ale policjanci wciąż nie będą mu ufać. Czy Matylda znów trafi pod opiekę profesora? Przekonamy się o tym ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 8 czerwca 2016 roku.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: