SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz aresztowany za porwanie Matyldy!

Na dobre i na złe. Falkowicz aresztowany za porwanie Matyldy!

01.06.2016, godz. 21:22
Na dobre i na złe odc. 640. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 640. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Koniec "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016 pełen emocji! Ostatni 640 odcinek "Na dobre i na złe" tego sezonu będzie miał szokujący finał. Profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) zostanie aresztowany i oskarżony o porwanie Matyldy (Amelia Czaja). Córka Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) ucieknie bowiem do Falkowicza gdy jej matką znów zapadnie w śpiączkę. Lekarz z Leśnej Góry trafi do więzienia, a Matylda do pogotowia opiekuńczego.

"Na dobre i na złe" odcinek 640 ostatni przed wakacjami 2016 - środa, 8.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Dramat w ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" 17 sezonu! Emitowana właśnie w TVP2 seria "Na dobre i na złe będzie miała wyjątkowo poruszający finał, bo losy Andrzeja Falkowicza i jego przybranej córki Matyldy staną pod znakiem zapytania.

Patrz: Na dobre i na złe. Czy Robert Dębski umrze? Sylwia Mróz obwinia się o wypadek męża

Tuż po tym jak Falkowicz dowie się, że Matylda zniknęła bez śladu, a Kasia Smuda w stanie śpiączki znów leży w szpitalu, profosor wynajmie prywatnego detektywa, by odnaleźć dziewczynkę. Jak podaje "Świat Seriali" w ostatnim 640 odcinku "Na dobre i na złe" Matylda odnajdzie się sama. Niespodziewanie zjawi się w szpitalu w Leśnej Górze. Bez wiedzy Falkowicza ukryje się w jego gabinecie, żeby nie znalazła jej policja. A kiedy Andrzej ją tam zastanie, Matylda rzuci mu się w ramiona i poprosi Falkowicza, by się nią zajął, bo nie chce trafić do pogotowia opiekuńczego.

Tymczasem komisarz Andrzej Bielecki (Piotr Warszawski), który będzie prowadził śledztwo w sprawie zaginięcia Matyldy domyśli, że wcześniej czy później 11-latka pojawi się w szpitalu w Leśnej Górze u Falkowicza. Profosor postanowi zabrać Matyldę do swojego domu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia rzuci Krzysztofa, bo padnie ofiarą szantażu Roberta

Na parkingu przed szpitalem rozegrają się jednak wstrząsające sceny kiedy nagle przybędzie policjant. Komisarz Bielecki oskarży Falkowicza o porwanie i bezprawne przetrzymywanie Matyldy. Córka Kasi Smudy będzie błagać Andrzeja, by uciekli przed policją, ale on się na to nie zgodzi. Skuty kajdankami Falkowicz zostanie zaprowadzony do radiowozu, a Matylda pogrąży się w rozpaczy. - On jest niewinny! To ja go porwałam! - będzie bronić swojego przybranego taty 11-latka.

Czy Falkowicz udowodni swoją niewinność i wyjdzie z więzienia? Co będzie dalej z Matyldą? Na te pytania widzowie poznają odpowiedzi dopiero w nowym 18 sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 od września w TVP2.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: