SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Zaginięcie Matyldy. Falkowicz wynajmie detektywa, by odnalazł Matyldę

Na dobre i na złe. Zaginięcie Matyldy. Falkowicz wynajmie detektywa, by odnalazł Matyldę

25.05.2016, godz. 21:39
Na dobre i na złe. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) z "Na dobre i na złe" zrobi wszystko, żeby odnaleźć zaginioną Matyldę (Amelia Czaja). W 639 odcinku "Na dobre i na złe" profesor z Leśnej Góry zatrudni detektywa Kazika (Paweł Grabowski). Mężczyźni poznają się przez przypadek na jednej ze stacji benzynowych. Lekarz wyświadczy detektywowi przysługę, a on odwdzięczy się przyjmując zlecenie poszukiwania 11-letniej dziewczynki, którą Falkowicz pokochał jak córkę. Co będzie z Matyldą w "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 639 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Falkowicz z "Na dobre i na złe" nie będzie mógł pogodzić się ze zniknięciem Matyldy! W 639 odcinku "Na dobre i na złe" profesor zacznie topić smutki w alkoholu w jednym z barów i co chwila będzie zerkać na list od dziewczynki. Później dojdzie do siebie i zacznie akcję poszukiwania Matyldy.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz trafi do więzienia za porwanie córki Matyldy! To koniec Na dobre i na złe

W 639 odcinku "Na dobre i na złe" barman zatelefonuje po Adama (Grzegorz Daukszewicz) i poprosi zabrał pijanego brata z lokalu. Krajewski odprowadzi go do szpitala, a Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) postanowi go pilnować. Wcześniej jednak Adam pokaże ukochanej list od dziewczynki, a Wiki uzna, że list pożegnalny to zaszyfrowana wiadomość z wołaniem o pomoc!

Falkowicz będzie przysłuchiwał się całej rozmowie i gdy tylko odzyska siły po pijackim wieczorze wymknie się Wiktorii i ruszy na poszukiwania dziewczynki. Pierwsze kroki skieruje do stadniny, bo będzie pewien, że ulubiony koń Matyldy jest rozwiązaniem całej zagadki.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia przypomni sobie Krzysztofa i zostawi dla niego Roberta!

Wracając do Leśnej Góry spotka na stacji mężczyznę z rozciętym łukiem brwiowym. Lekarz bezinteresownie zaproponuje mu pomoc i zszyje poważną ranę. Przypadkowym pacjentem okaże się detektyw Kazik i to jemu lekarz zleci odnalezienie Matyldy. Czy dziewczyna odnajdzie się dzięki jego pomocy?

Tego samego dnia, w 639 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzeja zaczepi komisarz Bielecki (Piotr Warszawski). Policjant wyzna, że 9-latka przepadła bez śladu, a jej matka znów zapadła w śpiączkę! Co się stało z Matyldą i czy Falkowicz ją odnajdzie?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: