SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wypadek Roberta Dębskiego. Mąż Sylwii wpadnie pod samochód przez Krzysztofa

Na dobre i na złe. Wypadek Roberta Dębskiego. Mąż Sylwii wpadnie pod samochód przez Krzysztofa

25.05.2016, godz. 21:17
Na dobre i na złe odcinek 639. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 639. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Tragiczny wypadek w "Na dobre i na złe"! Robert Dębski (Bartosz Porczyk) będzie walczyć o Sylwię (Magdalena Turczeniewicz) i zrobi wszystko, żeby odebrać Beacie (Maria Góralczyk) syna. Szaleniec będzie chciał wychować dziecko z żoną, a nie z kochanką, ale doktor Mróz oczywiście odmówi. W 639 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia wyjdzie z Radwanem (Mateusz Damięcki) do klubu, a wściekły Robert upije się i zaatakuje rywala po wyściu z imprezy. Krzysztofowi nic się nie stanie, za to pijany Dębski wpadnie pod samochód! Mąż Sylwii umrze w "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 639 - środa, 1.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Robert Dębski z "Na dobre i na złe" to podły typ! Zdradził żonę, a gdy ta straciła pamięć chciał to wykorzystać i wmówić jej, że są szczęśliwym małżeństwem. Na szczęście Sylwia odzyskała pamięć i zorientowała się, że Dębski znów ją okłamuje!

Zobacz: Na dobre i na złe. Zaginięcie Matyldy. Kasia znów zapadnie w śpiączkę, a Falkowicz zacznie pić

W 629 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia będzie szczęśliwa z Radwanem, ale mąż nie będzie dawał jej spokoju. Dębski postanowi podstępem wysłać Beatę do psychiatryka i odebrać jej dziecko. Mężczyzna postanowi bowiem wychować syna z Sylwią!

Doktor Mróz ostudzi jego entuzjazm i złoży papiery rozwodowe. Robert wpadnie w szał i zacznie śledzić ukochaną, która oczywiście spędzi wieczór w towarzystwie Radwana.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Robert Dębski umrze po wypadku? Śmierć męża Sylwii Mróz w ostatnim odcinku sezonu

Krzysztof zabierze Sylwię do klubu. Zakochani będą się świetnie bawić, a w tym czasie Robert upije się i po tym jak nabierze odwagi zaatakuje rywala przed klubem. Między mężczyznami dojdzie do bójki. Krzysztof wyjdzie z sytuacji bez szwanku, ale ostro podpity Robert wyląduje pod kołami samochodu. Czy mąż Sylwii umrze w "Na dobre i na złe"?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: