SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia Mróz znów będzie chirurgiem w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Sylwia Mróz znów będzie chirurgiem w Leśnej Górze

10.05.2016, godz. 14:00
Na dobre i na złe odcinek 639. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 639. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Szpital w Leśnej Górze z "Na dobre i na złe" znów będzie miał w swoich szeregach znakomitą lekarkę. W 639 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) wróci do Leśnej Góry. Lekarka po skomplikowanej operacji mózgu, tragicznych powikłaniach, które skutkowały utratą pamięci, w końcu odzyska całkowitą sprawność i chęci do pracy. Wybitna pani doktor neurochirurg znów chwyci za skalpel i stanie przy stole operacyjnym. Będzie mogła operować, bo została wyleczona z padaczki.

"Na dobre i na złe" odcinek 639 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Sylwia zataiła przed dyrektorem Stefanem Tretterem (Piotr Garlicki) fakt, że choruje na padaczkę. Podczas jednego z ataków prawie zabiła pacjentkę - a to niedopuszczalne!

Zobacz: Na dobre i na złe. Wypadek Roberta Dębskiego! Mąż Sylwii Mróz zginie?

Profesor Artur Bart (Piotr Głowacki) stanął na wysokości zadania i podjął się przeprowadzenia skomplikowanej operacji mózgu. Niestety Sylwia nie wróciła do siebie po zabiegu.

Doktor Mróz nie pamiętała kilku ostatnich miesięcy swojego życia. Zatrzymała się na etapie, gdy nie wiedziała jeszcze, że jej mąż Robert Dębski (Bartosz Porczyk) zdradza ją z Beatą (Maria Góralczyk). Nie wiedziała także, że powoli zakochuje się w Krzysztofie Radwanie (Mateusz Damięcki)...

Na szczęście wszystko wraca do normy. W 637 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia nieoczekiwanie odzyskuje pamięć i wraca do Krzysztofa. Zamieszka z nim i pod jego czujnym okiem całkowicie wróci do zdrowia.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Pierwszy pocałunek Sylwii i Krzysztofa

W 639 odcinku "Na dobre i na złe" lekarka uzna, że najwyższa pora wracać do Leśnej Góry. Z dumą odwiedzi Trettera i wyzna, że czuje się już na tyle dobrze, żeby wrócić do pracy w szpitalu. Już pierwszego dnia po powrocie Sylwia spotka na korytarzu swojego męża i wyzna, że złożyła pozew o rozwód. Dębski wyjmie z kieszeni świstek papieru i podrze go zapewniając, że nigdy nie da jej rozwodu! W międzyczasie Sylwia i Radwan będą flirtować na szpitalnym korytarzu.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: