SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia i Krzysztof nareszcie razem! Namiętny pocałunek pod prysznicem - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Sylwia i Krzysztof nareszcie razem! Namiętny pocałunek pod prysznicem - ZDJĘCIA

01.06.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odcinek 639. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe odcinek 639. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Gorący pocałunek w "Na dobre i na złe"! Czy Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) i Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) będą w końcu razem szczęśliwi? W 639 odcinku "Na dobre i na złe" zakochani pocałują się po raz pierwszy. Lekarze z Leśnej Góry, którzy do tej pory byli tylko przyjaciółmi, ale ostatnio zamieszkali razem, teraz odważą się na kolejny krok. Sylwia i Krzysztof z "Na dobre i na złe" od dawna o tym marzyli.

"Na dobre i na złe" odcinek 639 - środa, 1.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" po oracji mózgu Sylwia straciła pamięć, ale jej amnezja na szczęście nie potrwa długo. W 637 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Mróz przypomniła sobie Krzysztofa i zostawiła dla niego niewiernego męża, który chciał wykorzystać fakt, że niczego nie pamiętała.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wypadek Roberta Dębskiego! Mąż Sylwii Mróz zginie?

W 639 odcinku "Na dobre i na złe" wszystko zacznie się układać. Sylwia w pełni odzyska siły po operacji i nadal będzie mieszkać u Radwana. Ich znajomość przerodzi się w płomienny romans, bo pewnego ranka dojdzie między nimi do namiętnego pocałunku! Kiedy Sylwia będzie chciała wziąć poranny prysznic dojdzie do małej awarii. Woda zaleje łazienkę, ale z pomocą pośpieszy jej Krzysztof. W pewnej chwili para lekarzy zacznie się całować.

Czy to znaczy, że oboje są gotowi na kolejny krok? Sylwia musiała ochłonąć po zdradzie męża, a Radwan cały czas rozpamiętywał zmarłą żonę. Na szczęście ich zmartwienia zejdą na drugi plan.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia Mróz będzie matką syna Roberta i Beaty?

Sielankę zakochanych w 639 odcinku "Na dobre i na złe" przerwie Robert. Mąż Sylwii zrobi dosłownie wszystko, żeby ją odzyskać. Zapowie, że nigdy nie da jej rozwodu. Mało tego będzie też śledzić Sylwię i Krzysztofa, którzy wieczorem pójdą razem do klubu. Jego plan nie będzie jednak zbyt wyszukany. Po prostu się upije i napadnie na rywala z pięściami! Chwilę później wpadnie pod samochód.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: RUPTLY/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: