SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sonia Bohosiewicz pacjentką szpitala w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Sonia Bohosiewicz pacjentką szpitala w Leśnej Górze

31.05.2016, godz. 14:45
Na dobre i na złe 639, Iwona (Sonia Bohosiewicz)
Na dobre i na złe 639, Iwona (Sonia Bohosiewicz) foto:

Sonia Bohosiewicz dołączyła do obsady serialu "Na dobre i na złe". Aktorka wystąpi gościnnie w 639 odcinku "Na dobre i na złe" i wcieli się w postać chorej Iwony, która trafi do szpitala razem z córką. Pacjentką zajmie się Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) i Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz). Ten przypadek będzie wyjątkowy, bo bohaterka grana przez Sonię Bohosiewicz nie będzie tym, za kogo się podaje.

"Na dobre i na złe" odcinek 639 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 639 odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawi się Sonia Bohosiewicz w roli Iwony. Kobieta będzie miłośniczką jazdy konnej i matką nastoletniej Martyny. Obie panie będą trenować w stadninie Grzegorza (Marcin Bosak). Niestety dojdzie do wypadku...

Zobacz: Na dobre i na złe. Zaginięcie Matyldy. Kasia znów zapadnie w śpiączkę, a Falkowicz zacznie pić

Iwona poczuje się słabo i będzie potrzebowała pomocy specjalistów, a w tym samym czasie jej córka spadnie z konia. Matka z córką trafią do tej samej kliniki i zajmie się nimi Wiktoria z Adamem.

Starszą z pań trzeba będzie operować ze względu na perforację wrzodu. Podczas zabiegu lekarze dokonają dziwnego odkrycia.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wypadek Roberta Dębskiego! Mąż Sylwii Mróz zginie?

Wiki zauważy, że pacjentka ma zdeformowane narządy rodne do tego stopnia, że z pewnością nigdy nie urodziła dziecka! Czyją córką jest więc Martyna? Czy lekarze z Leśnej Góry powiedzą nastolatce o swoim odkryciu?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Agencja TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: