SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Robert zamknie Beatę w szpitalu psychiatrycznym, by zabrać jej syna!

Na dobre i na złe. Robert zamknie Beatę w szpitalu psychiatrycznym, by zabrać jej syna!

26.05.2016, godz. 20:29
Na dobre i na złe odc. 637. Beata (Maria Góralczyk), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odc. 637. Beata (Maria Góralczyk), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

To największy drań w "Na dobre i na złe"! Robert Dębski (Bartosz Porczyk) nie zamierza tak łatwo zrezygnować z Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz). W 639 odcinku "Na dobre i na złe" niewierny mąż Sylwii, który zdradzał ją z pielęgniarką Beatę (Maria Góralczyk) i jest ojcem jej syna Krzesimira (Szymon Gajos) obmyśla szatański plan jak odzyskać żonę i raz na zawsze pozbyć się kochanki. Chce zrobić z Beaty chorą psychicznie wariatkę i odebrać jej syna, by wychować go razem z Sylwią.

"Na dobre i na złe" odcinek 639 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W głowie się nie mieści, że Robert Dębski z "Na dobre i na złe" jest zdolny do takiej podłości! Tuż po tym jak Sylwia opuści swojego męża i zamieszka z Krzysztofem Radwanem (Mateusz Damięcki) porzucony Dębski obmyśli chory plan odzyskania ukochanej. Aby go zrealizować posunie się do naprawdę okropnych rzeczy. Jego ofiarą padnie Beata!

Patrz: Na dobre i na złe. Pierwszy pocałunek Sylwii i Krzysztofa

W 639 odcinku "Na dobre i na złe" zaledwie kilka dni po porodzie pielęgniarka z Leśnej Góry będzie się zmagdać z depresją. Podczas badań kontrolonych Krzysztof wykryje u Beaty krwiaka, którego natychmiast trzeba będzie operować.

Przed zabiegiem Beata zaznie odczuwać strach, że może umrzeć i wtedy jej syn zostanie zupełnie sam. Jak podaje "Świat Seriali" poprosi Krzysztofa, by przekonał Roberta, że powinien zająć się Krzesimirem po jej śmierci. Dębski nigdy nie chciał mieć dzieci i próbował nawet zmusić kochankę do aborcji, ale jest przecież ojcem dziecka.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wypadek Roberta Dębskiego! Mąż Sylwii Mróz zginie?

Na wieść o tym, że Beata jest w kiepskim stanie psychicznym i może umrzeć podczas operacji Robert postanowi odebrać jej syna wychować go razem z Sylwią! Spotka się jednak ze stanowczym sprzeciwem Sylwii, która nie będzie chciała mieć nic wspólnego z Robertem.

Wtedy Dębski posunie się jeszcze o krok dalej. Stwierdzi, że Beata, ze względu na swoją depresję, powinna trafić do szpitala psychiatrycznego. Na szczęście w obronie Beaty stanie Krzysztof, który zagrozi Robertowi, że zawiadomi policję jeśli nie przestanie jej dręczyć.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: