SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Robert zabierze Beacie syna i wychowa go razem z Sylwią?

Na dobre i na złe. Robert zabierze Beacie syna i wychowa go razem z Sylwią?

01.06.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odcinek 639. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 639. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Szokująca propozycja w "Na dobre i na złe"! Robert Dębski (Bartosz Porczyk) wpada na szatański pomysł, by odebrać swojej byłej kochance Beacie (Maria Góralczyk) ich syna Krzesimira (Szymon Gajos). W 639 odcinku "Na dobre i na złe" chce zamknąć Beatę w szpitalu psychiatrycznym, by wychować dziecko z Sylwią Mróz (Magdalena Turczeniewicz). Przekonuje żonę, że to ona powinna być matką Krzesimira. Co na to Sylwia?

"Na dobre i na złe" odcinek 639 - środa, 1.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Robert Dębski z "Na dobre i na złe" jest zdolny do wszystkiego, by odzyskać Sylwię Mróz! Jakim jednak trzeba być bydlakiem, żeby zabierać dziecko biologicznej matce. A takie plany ma właśnie Robert w 639 odcinku "Na dobre i na złe" gdy zjawia się w szpitalu w Leśnej Górze, by powiedzieć żonie, że nigdy nie da jej rozwodu. Na jej oczach drze pozew rozwodowy, który dostał z sądu.

Patrz: Na dobre i na złe. Robert Dębski umrze po wypadku? Śmierć męża Sylwii Mróz w ostatnim odcinku sezonu

Przy okazji Robert zjawia się na oddziale ginekologicznym gdzie leży jego była kochanka, która kilka tygodni temu urodziła syna. Okazuje się, że Beata po porodzie wymaga operacji, bo ma krwiaka. Robert postanawia wykorzystać okazję, odebrać jej syna, a młodą matkę zamknąć w szpitalu psychiatrycznym. Nieświadoma niczego Beata tuż przed zabiegiem prosi Radwana, by w razie gdyby jej się coś stało przekonał Roberta do zaopiekowania się małym Krzesimirem.

Mąż Sylwii zawiadamia Radwana, że chce odebrać dziecko Beacie, a ją samą zamknąć w zakładzie dla psychicznie chorych. - Depresja poporodowa może trwać długo. Uważam, że powinna mieć profesjonalną opiekę… Znam wielu dobrych psychiatrów, są wyspecjalizowane ośrodki… - tłumaczy.

Ginekolog z Leśnej Góry nie zamierza do tego dopuścić. Grozi Robertowi, że jeśli nadal będzie dręczył Beatę to zawiadomi policję!

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz aresztowany za porwanie Matyldy!

Dębski jednak się nie poddaje i przekonuje Sylwię, żeby została matką jego syna Krzesimira i tym samym zajęła miejsce Beaty. - Jestem jego ojcem, a ty mogłabyś być jego matką… - proponuje żonie. Doktor Mróz jest zszokowana ofertą niewiernego męża, który zachowuje się jakby kompletnie oszalał i stracił kontakt z rzeczywistością.

Tego samego dnia Sylwia odwiedz Beatę oferując jej przyjaźń i pomoc. Była kochanka Roberta nie rozumie dlaczego Sylwia to robi. - Na złość byłemu mężowi, który mnie oszukał, zdradził, a teraz nie chce mi dać rozwodu! - tłumaczy pielęgniarce. Beata zgadza się pod warunkiem, że i ona zrobi coś dla Sylwii. - W tym ja mogę pani pomóc zeznając przeciwko niemu. Umowa stoi? Wywalczymy razem niezłe alimenty!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: