SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Robert nie zgadza się na rozwód z Sylwią

Na dobre i na złe. Robert nie zgadza się na rozwód z Sylwią

01.06.2016, godz. 07:50
Na dobre i na złe odcinek 639. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 639. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) z "Na dobre i na złe" odzyskała pamięć i jest już pewna, że Robert Dębski (Bartosz Porczyk) jest ojcem dziecka Beaty (Maria Góralczyk). W 639 odcinku "Na dobre i na złe" lekarka podejmie bardzo ważną życiową decyzję i złoży papiery rozwodowe. Sprawa jednak nie będzie taka prosta. - Nigdy nie dam ci rozwodu! - wykrzyczy jej prosto w twarz Dębski.

"Na dobre i na złe" odcinek 639 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Sylwia odzyskała pamięć i pojęła, że Robert chciał tylko wykorzystać jej amnezję, żeby ją odzyskać. Jego plan jednak się nie powiódł.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Pierwszy pocałunek Sylwii i Krzysztofa

W 637 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Mróz uzmysłowi sobie, że ojcem dziecka Beaty jest właśnie jej mąż. Kobieta wróci do Radwana (Krzysztof Damięcki) i u niego zamieszka. A co z Dębskim?

Już w 639 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia poczuje się już na tyle dobrze, żeby wrócić do pracy w szpitalu. Już pierwszego dnia po powrocie spotka męża i wyzna, że złożyła papiery rozwodowe.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wypadek Roberta Dębskiego! Mąż Sylwii Mróz zginie?

Jego reakcja będzie zaskakująca. - To? - zapyta wyjmując z kieszeni kartkę z sądu i ją zniszczy! - Nigdy nie dam ci rozowodu! - wykrzyknie Dębski. Tego samego dnia Robert postanowi wdać się w bójkę z Krzysztofem, który będzie spędzać czas w towarzystwie Sylwii. Dębski będzie całkiem pijany i po kilku nietrafionych ciosach wypadnie na drogę prosto pod rozpędzony samochód...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: