SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz w szpitalu. Adam ratuje pijanego brata

Na dobre i na złe. Falkowicz w szpitalu. Adam ratuje pijanego brata

27.05.2016, godz. 08:32
Na dobre i na złe. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Dramat Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski) z "Na dobre i na złe"! Zaginięcie Matyldy (Amelia Czaja), która znika w tajemniczych okolicznościach ze swoją matką Kasią Smudą (Ilona Ostrowska), doprowadza profesora z Leśnej Góry do rozpaczy. W 639 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz dostaje pożegnalny list od Matyldy, który dobija go jeszcze bardziej. Załamany lekarz spędza noc w barze gdzie upija się do nieprzytomności. Jest w tak fatalnym stanie, że w końcu trafia do szpitala w Leśnej Górze.

"Na dobre i na złe" odcinek 639 - środa, 1.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Gdzie jest Matylda z "Na dobre i na złe"? Co się stało z dziewczynką i jej matką Kasią Smudą, że ślad po nich zaginął? Te pytania zadręczają Falkowicza do tego stopnia, że w 639 odcinku "Na dobre i na złe" po zniknięciu Matyldy zupełnie się załamuje.

Patrz: Na dobre i na złe. Robert Dębski będzie miał wypadek! Pijany mąż Sylwii wpadnie pod samochód

List pożegnalny, który wysyła mu Matylda jeszcze bardziej pogarsza jego stan. Pogrążony w rozpaczy z samotności Falkowicz ukojenia szuka w alkoholu. Idzie do baru gdzie pije do upadłego. Po kilku godzinach w końcu barman dzwoni do Adama Krajewskiego, by zabrał pijanego brata do domu.

Adam zawozi Andrzeja od razu do szpitala w Leśnej Górze, by tam odpowiednio się nim zająć. Doskonale zdaje sobie sprawę, że starszy brat wymaga szybkiej pomocy, inaczej nie stanie na nogi. Podłącza Falkowicza do kroplówki, żeby szybciej doszedł do siebie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz trafi do więzienia za porwanie córki Matyldy! To koniec Na dobre i na złe

W 639 odcinku "Na dobre i na złe" Krajewski wspomina Wiktorii o liście, który zostawiła Matylda. A Wiki zauważa w nim pewną nieściłość, która może wskazywać na to, że Matylda chciała Falkowiczowi przekazać jakąś wiadomość. Na dźwięk imienia Matyldy pijany Falkowicz na chwilę odzyskuje świadomość. I zapamiętuje to co Wiktoria mówiła o liście od dziewczynki.

Przez cała noc Wiki czuwa przy pijanym Falkowiczu w pokoju lekarskim na wypadek gdyby nagle mu się pogorszyło. Kiedy rano Adam odwiedza brata okazuje się, że Falkowicza nigdzie nie ma, a Wiktoria śpi. Tymczasem skacowany profesor jedzie do stadniny gdzie jeszcze kilka miesięcy temu woził Matyldę na lekcje jazdy konnej. Chce bowiem sprzedać ulubionego konia swojej przybranej córki. Oszukuje samego siebie, że w ten sposób łatwiej o niej zapomni i wreszcie skupi się na pracy, którą zaniedbał kiedy został ojcem.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: