SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz upija się z rozpaczy po zaginięciu Matyldy - WIDEO

Na dobre i na złe. Falkowicz upija się z rozpaczy po zaginięciu Matyldy - WIDEO

01.06.2016, godz. 20:41
Na dobre i na złe. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Gdzie jest Matylda (Amelia Czaja) z serialu "Na dobre i na złe"? Tajemnicze zaginięcie Matyldy doprowadzi Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski) do rozpaczy. W 639 odcinku "Na dobre i na złe" cierpiący z tęsknoty Falkowicz zacznie pić kiedy dostanie list pożegnalny od Matyldy. Wynajme prywatnego detektywa, by odnaleźć przybraną córkę. Jak grom z jasnego nieba spadnie na niego wiadomość, że Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) znów zapadła w śpiączkę i trafiła do szpitala, a Matylda zniknęła bez śladu. Zobaczcie scenę z 639 odcinka "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 639 - środa, 1.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Co się stanie z Matyldą i Kasią Smudą w "Na dobre i na złe"? Po ucieczce Kasi przez długi czas Falkowicz nie będzie miał żadnych wiadomości od byłej kochanki i jej córki, którą pokochał jak własne dziecko. W 639 odcinku "Na dobre i na złe" Matylda wyśle do Falkowicza pożegnalny list, w którym zapewni go, że nic jej nie jest i żeby się nie martwił. Matylda napisze, że bardzo za nim tęskni, bo stał się dla niej prawdziwym tatą.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz trafi do więzienia za porwanie córki Matyldy! To koniec Na dobre i na złe

List od córki Kasi sprawi Falkowiczowi tak wielki ból, że załamany pójdzie do jednego z klubów, gdzie upije się do nieprzytomności. Jak czytamy w magazynie "Świat Seriali" na pomoc bratu pośpieszy Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), który zabierze Falkowicza do szpitala w Leśnej Górze i podłączy go do kroplówki, by szybko wytrzeźwiał.

Patrz: Na dobre i na złe. Śmierć w ostatnim odcinku sezonu? Robert Dębski umrze po wypadku?

Jeszcze tego samego dnia profesor wynajmie prywatnego detektywa Kazika (Piotr Grabowski) i zleci mu odnalezienie Matyldy. Tymczasem w 639 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu w Leśnej Górze pojawi się policjant Andrzej Bielecki (Piotr Warszawski), który zawiadomi Falkowicza, że Matylda zaginęła.

Falkowicz będzie wstrząśnięty faktem, że jego przybrana córka zniknęła, a Kasia Smuda leży w szpitalu, bo znów zapadła w śpiączkę i nie jest w stanie nic wyjaśnić.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Scena przedpremierowa z 639 odcinka "Na dobre i na złe" >>>


Źródło: tv.se
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: