SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wypadek Trettera. Dyrektor Leśnej Góry upadnie i zrani się w pośladek

Na dobre i na złe. Wypadek Trettera. Dyrektor Leśnej Góry upadnie i zrani się w pośladek

25.05.2016, godz. 20:11
Na dobre i na złe odcinek 638. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odcinek 638. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Bolesny wypadek w szpitalu w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe"! Tym razem ofiarą będzie Stefan Tretter (Piotr Garlicki), który w 638 odcinku "Na dobre i na złe" upadnie tak niefortunnie, że zrani się w pośladek. Nie będzie chciał, żeby ktoś dowiedział się o jego ranie we wstydliwym miejscu. Niestety świadkiem całego zdarzenia będzie morderca Jasiek "Góral" (Jan Zmit), którego Zuza (Julia Kamińska) zatrudniła jako wolontariusza. Były więzień zostanie w szpitalu w Leśnej Górze dzięki dyrektorowi, bo zachowa jego wypadek w tajemnicy.

"Na dobre i na złe" odcinek 638 - środa, 18.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Zuza jeszcze nie nauczyła się, że współpraca ze skazanymi donikąd nie prowadzi. Właśnie dlatego młoda pani doktor postanowi zatrudnić na oddziale oskarżonych - panowie będą pomagać w ramach wolontariatu.

Zobacz: Na dobre i na złe. Samobójstwo w Leśnej Górze. Agata bliska śmierci pod kołami pociągu

Jednym z wolontariuszy zostanie Janek, czyli Góral. Chłopak przysporzył już lekarce wielu problemów, bo uciekł ze szpitala na jej dyżurze! Gdy Tretter dowie się, że oskarżony uciekinier pracuje w jego szpitalu niezwłocznie postanowi go zwolnić!

Na szczęście dla Janka, Tretter w jego obecności przewróci się i zrani w pośladek. Dyrektor nie będzie chciał, żeby ktoś dowiedział się o jego kłopotliwej ranie, a Janek zachowa dyskrecję. To właśnie on zszyje ranę Trettera, który będzie wymagał pomocy.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Zaginięcie Matyldy. Kasia znów zapadnie w śpiączkę, a Falkowicz zacznie pić

Tylko dzięki temu Tretter zgodzi się, żeby chłopak został w szpitali i nadal pomagał. Do jego zadań będzie należało utrzymanie oddziału w czystości. Były więzień jednak szybko zacznie interesować się lekarkami - a w szczególności Zuzą, dzięki której się tam znalazł!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: