SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ojciec Oli na odwyku. Alkoholik Andrzej Pietrzak pokona nałóg

Na dobre i na złe. Ojciec Oli na odwyku. Alkoholik Andrzej Pietrzak pokona nałóg

07.05.2016, godz. 20:30
Na dobre i na złe odcinek 617. Ola Pietzrak (Anna Karczmarczyk), Andrzej (Olgierd Łukaszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 617. Ola Pietzrak (Anna Karczmarczyk), Andrzej (Olgierd Łukaszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukszewicz) z "Na dobre i na złe" chce naprawić winy i odzyskać miłość córki. Ojciec Oli (Anna Karczmarczyk), który od lat jest alkoholikem, kilka miesięcy temu omal nie zabił małej Frani (Karolina Wańszys). W środku nocy zostawił wnuczkę w zamkniętym samochodzie i poszedł pić. Teraz Pietrzak powoli wychodzi na prostą. W 638 odcinku "Na dobre i na złe" pierwszy raz po tych tragicznych wydarzeniach Ola odwiedza ojca, który zapisał się na terapię dla alkoholików.

"Na dobre i na złe" odcinek 638 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.40

Ojciec Oli z "Na dobre i na złe" omal nie doprowadził do niewyobrażalnej tragedii. Kilka miesięcy temu zabrał Franię do siebie, by się nią opiekować i w środku nocy porzucił ją na parkingu w samochodzie.

Poszedł pić, zapomniał o wnuczce i dopiero rano Ola i Przemek (Marcin Rogacewicz) zauważyli, że ich córka zaginęła. Frania trafiła do szpitala. Cudem przeżyła, bo ktoś ją zauważył płaczącą w aucie. Po tym dramacie opieka społeczna chciała lekarzom z Leśnej Góry zabrać córkę.

Patrz: Na dobre i na złe. Ola dowie się jaki naprawdę jest Jan Stanisławski i zerwie zaręczyny?

Nic dziwnego, że Ola nie potrafi wybaczyć ojcu tego co zrobił. Dopiero w 638 odcinku "Na dobre i na złe" postanawia się z nim spotkać. Skłania ją do tego rozmowa z pacjentką alkoholiczką, która nie może wyjść z nałogu. Ola przyznaje się jej, że jej ojciec od kilku miesięcy chodzi na terapię do klubu AA i wychodzi z choroby alkoholowej. Pacjentka uprzedza ją, że alkoholikiem jest się do końca życia. I trudno jest zerwać z nałogiem nawet jak żyje się w trzeźwości.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Zaginięcie Matyldy. Kasia znów zapadnie w śpiączkę, a Falkowicz zacznie pić

W 638 odcinku "Na dobre i  na złe" Ola odwiedza ojca podczas terapii, by sprawdzić jak Pietrzak sobie radzi na spotkaniach z ludźmi, który tak jak on walczą z chorobą alkoholową. Andrzej cieszy się ze spotkania z córką. Czule ją wita i zaprasza, by dołączyła do jego grupy wsparcia. Czy ojciec Oli przestanie pić i będzie w stanie naprawić swoje relacje z córką? Minie sporo czasu nim Ola znów obdarzy go zaufaniem i pozwoli mu zbliżyć się do Frani.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Michał Kozłowski
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: