SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agata Woźnicka omal nie zginie pod kołami pociągu - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Agata Woźnicka omal nie zginie pod kołami pociągu - ZDJĘCIA

25.05.2016, godz. 18:29
Na dobre i na złe odc. 638. Agata (Emilia Komarnicka), Katarzyna (Magdalena Czerwińska)
Na dobre i na złe odc. 638. Agata (Emilia Komarnicka), Katarzyna (Magdalena Czerwińska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Dramatyczne sceny w "Na dobre i na złe"! Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) stanie oko w oko ze śmiercią. W 638 odcinku "na dobre i na złe" lekarka ze szpitala w Leśnej Górze będzie ratować dawną przyjaciółkę Kaśkę (Magdalena Czerwińska) przed samobójstwem i sama omal nie zginie pod kołami rozpędzonego pociągu. Na szczęście Agata wyjdzie z tego cało. Uzależniona od alkoholu zdolna lekarka Katarzyna będzie jednak potrzebowała pomocy.

"Na dobre i na złe" odcinek 638 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.40

Agata Woźnicka z "Na dobre i na złe" nie raz ryzykował życie, by ratować swoich pacjentów, ale jeszcze nigdy nie była tak blisko śmierci. W 638 odcinku "Na dobre i na złe" Agata spotka przypadkiem dawną znajomą ze studiów medycznych na akademii. Jeszcze kilka lat temu Katarzyna była najlepszą studentką na roku. Zapowiadała się na świetną lekarkę, bo była prymyską na uczelni. Los jednak ciężko ją doświadczył i teraz przyjaciółka Agaty jest bezdomną alkoholiczką.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Zaginięcie Matyldy. Kasia znów zapadnie w śpiączkę, a Falkowicz zacznie pić

Pijana i zaniedbana Katarzyna o mało nie wpadnie pod pociąg, bo będzie chciała się zabić. Dosłownie w ostatniej chwili doktor Woźnicka zepchnie ją z torów i tym samym uratuje jej życie. Wspólnie ze Szczepanem (Kamil Kula) zawiezie Katarzynę na badania do Leśnej Góry.

Tego wieczoru to Klaudia Miller (Julia Wyszyńska) będzie miała akurat dyżur na izbie przyjęć. Widząc nową pacjentkę nie będzie zadowolona. Wda się nawet z Agatą w sprzeczkę. - Skoro jest tylko pijana, trzeba było ją zabrać na izbę wytrzeźwień! Codziennie przywożą nam tu alkoholików i przyjmujemy ich w pierwszej kolejności. Powiedz to matce chłopca ze złamaną ręką, który czeka na przyjęcie od godziny! - doktor Miller nie będzie chciała zająć się pijaczką.

Patrz: Na dobre i na złe. Ola i Jan na ślubie jego dawnej kochanki. Janek był zaręczony z Alicją

I od razu zwróci Agacie uwagę na fakt, że leczenie pijaków jest nieopłacalne dla szpitala. - Wiesz, że koszt przyjęcia jednego pijanego pacjenta wynosi około 2 tysięcy złotych, a na całą dobę SOR-u NFZ daje nam 9 tysięcy!? I za to powinniśmy obsłużyć ze 100 pacjentów…

Agata nie pozwoli Klaudii na dalsze tego typu uwagi. - A ty, co? Księgowa czy lekarz!? Ta kobieta chciała popełnić samobójstwo. To też przeliczysz na pieniądze? Katarzyna trafi jednak na oddział, głównie Dzięki pomocy Agaty uzależniona od alkoholu Katarzyna trafi jednak na oddział. Co wykażą badania? I dlaczego Katarzyna, młoda, zdolna lekarka, zaczęła pić i zniszczyła swoją karierę?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: