SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agata i Szczepan rozstaną się? Ona nie chce ślubu

Na dobre i na złe. Agata i Szczepan rozstaną się? Ona nie chce ślubu

25.05.2016, godz. 20:17
Na dobre i na złe odcinek 632 Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odcinek 632 Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Ślub Agaty (Emilia Komarnicka) i Szczepana (Kamila Kula) z serialu "Na dobre ina złe" nigdy nie dojdzie do skutku! Powód? Agata Woźnicka nie chce być żoną pielęgniarza ze szpitala w Leśnej Górze. Kocha Szczepana i jest z nim szczęśliwa, ale w 638 odcinku "Na dobre i na złe" wyznaje Oli Pietrzak (Anna Karczmarczyk), że jej kochanek nie nadaje się na męża. Lekarka ma za sobą jedno nieudane małżeństwo i nie chce drugi raz być żoną.

"Na dobre i na złe" odcinek 638 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Agata i Szczepan z "Na dobre i na złe" mają za sobą mnóstwo wzlotów i upadków. Pielęgniarz bardzo się starał, by zdobyć serce lekarki. Zaliczył przy tym kilka wpadek. Raz nawet się rozstali. Obecnie miłość kochanków z Leśnej Góry kwitnie, ale ta sielanka nie potrwa długo.

Patrz: Na dobre i na złe. Zaginięcie Matyldy. Kasia znów zapadnie w śpiączkę, a Falkowicz zacznie pić

W 638 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan zrozumie, że związek z Agatą nie ma przyszłość, że nawet gdyby oświadczył się ukochanej, to ona i tak nie zgodzi się wyjść za niego za mąż. Lipski podsłucha rozmowę Agaty z Olą (Anna Karczmarczyk), z której będzie wynikać, że Woźnicka nie widzi w nim swojego partnera na całe życie.

- Małżeństwa są mocno przereklamowane. Jak już próbowałam raz i wystarczy - powie Agata. Ola będzie zaskoczona wyznanie Agaty, bo przecież ze Szczepanem wyglądają na dobraną parę. - A co ze Szczepanem?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola we krwi. Anna Karczmarczyk pokazuje zdjęcie z planu Na dobre i na złe

Agata wyjaśni, że kocha swojego chłopaka, ale nie wiedzi w nim swojego męża. Jest zbyt niedojrzały, żeby zgodziła się za niego wyjść. - Szczepan to jest wieczny Piotruś Pan także to nie jest najlepszy materiał na męża. Poza tym między nami jest luźny, niezobowiązujący układ - wyjaśni koleżance doktor Woźnicka.

Po dramatycznych przeżyciach z małżeństwa z Pawłem Lewickim (Maciej Marczewski), który okazał się chorym psychicznie szaleńcem, lekarka z Leśnej Góry czuje, że nie sprawdzi się w roli żony. Co więcek Agata będzie przekonana, że Szczepan też nie myśli o ich wspólnej przyszłości. Chyba jednak się myli.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: