SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Tragiczny wypadek Huberta Urbańskiego w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Tragiczny wypadek Huberta Urbańskiego w Leśnej Górze

06.05.2016, godz. 10:55
Na dobre i na złe odc. 637. Wypadek pacjenta Andrzeja (Hubert Urbański)
Na dobre i na złe odc. 637. Wypadek pacjenta Andrzeja (Hubert Urbański) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Hubert Urbański w "Na dobre i na złe" ofiarą makabrycznego wypadku samochodowego! W 637 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu w Leśnej Górze pojawi się słynny reżyser Andrzej (w tej roli Hubert Urbański), który będzie się skarżył na bóle głowy. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) zdiagnozuje u niego udar mózgu. Nie zdoła jednak zatrzymać Andrzeja w szpitalu. Pacjent ucieknie i spowoduje wypadek, w którym zostanie bardzo ciężko ranny. Poszkodowana będzie też jego ukochana Kamila (Joanna Derengowska).

"Na dobre i na złe" odcinek 637 - środa, 11.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Hubert Urbański w "Na dobre i na złe" zagra tylko gościnnie, ale jego wątek będzie bardzo dramatyczny. W 637 odcinku "Na dobre i na złe" popularny prezenter telewizyjny i radiowy wcieli się w postać Andrzeja, słynnego reżysera, który przywiezie do Leśnej Góry swoją ukochaną.

Patrz: Na dobre i na złe. Julka zostawia Artura Barta i wyjeżdża do USA

Kamila będzie się skarżyć na ból brzucha, więc Julka Burska skieruje ją na badania do ginekologa Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki). Okaże się, że pacjentka jest w ciąży i spodziewa się bliźniaków. Ale na tym nie koniec, bo w tym czasie Andrzej poprosi Julkę o receptę na leki przeciwbólowe.

Reżyser powie lekarce, że dwa lata temu miał udar i ostatnio cierpi na bóle głowy. Podwyższone ciśnienie u Andrzeja zaniepokoi Julkę na tyle, że zleci wykonanie tomografii komputerowej głowy. Badanie wykaże udar mózgu. Andrzej nie dostosuje się do zaleceń doktor Burskiej i wyjdzie ze szpitala.

Razem z Kamilą wsiądzie do samochodu i spowoduje wypadek w Leśnej Górze. Auto, które będzie prowadził bohater grany przez Huberta Urbańskiego rozstrzaska się na drzewie. Na miejscu tragedii jeszcze przed karetką pojawi się profesor Artur Bart (Piotr Głowacki), który ruszy w pościg za pacjentem tuż po tym jak Julka powie mu, że Andrzej ma udar.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wypadek Kuby Burskiego. Uśmiercą Artura Żmijewskiego w Na dobre i na złe?

W 637 odcinku "Na dobre i na złe" lekarze z Leśnej Góry będą walczyć o życie Andrzeja, jego partnerki Kamili i ich nienarodzonych dzieci. Czy zdołają ocalić zakochanych przed śmiercią? O tym widzowie przekonają się w nowym odcinku "Na dobre i na złe".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: