SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Kuba Burski w szpitalu po wypadku. Uśmiercą Artura Żmijewskiego?

Na dobre i na złe. Kuba Burski w szpitalu po wypadku. Uśmiercą Artura Żmijewskiego?

11.05.2016, godz. 20:47
Na dobre i na złe odc. 472. Kuba Burski (Artur Żmijewski)
Na dobre i na złe odc. 472. Kuba Burski (Artur Żmijewski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kuba Burski (Artur Żmijewski) uśmiercony w  "Na dobre i na złe"? Od odejścia aktora z serialu minęły już cztery lata, ale w 637 odcinku "Na dobre i na złe" rozegra się prawdziwy dramat z Kubą w roli głównej. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) odbierze  telefon z USA od Zosi (Małgorzata Foremniak), z którego będzie wynikało, że Kuba miał wypadek i w ciężkim stanie walczy o życie w szpitalu w Bostonie. Przerażona Julka wyjedzie do Stanów Zjednoczonych, by być przy ojcu. Czy to oznacza, że Artur Żmijewski umrze w "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 637 - środa, 11.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wypadek Kuby Burskiego w "Na dobre i na złe" będzie wstrząsem dla ciężarnej Julki! W 637 odcinku "Na dobre i na złe" adoptowana córka Zosi i Kuby dowie się, że jej ojciec został ciężko ranny w wypadku i leży na oddziale intenesywnej terapii szpitala w Bostonie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia odbierze poród Beaty. Kochanka Roberta urodzi syna

Młoda lekarka postanowi jak najszybciej jechać do Stanów Zjednoczonych, by być z rodziną. Jak podaje magazyn "Świat Seriali" na lotnisko odwiezie ją były kochanek profesor Artur Bart (Piotr Głowacki), którego dziecka spodziewa się Julka.

- Ale co z nami? Co z naszym dzieckiem? Wrócisz? - zapyta Julkę tuż przed tym jak wsiądzie do samolotu. Ciężarna Burska odpowie, że postara się wróci, ale niczego nie może mu obiecać.

Czy po wypadku Kuby w "Na dobre i na złe" widzowie znów zobaczą w serialu Artura Żmijewskiego? Niestety są na to małe szanse. Scenarzyści wymyślili tę tragedię, by Aleksandra Hamkało, która jest w ciąży tak jak jej serialowa bohaterka, mogła na jakiś czas zniknąć z "Na dobre i na złe".

Patrz: Na dobre i na złe. Ola we krwi. Anna Karczmarczyk na wstrząsającym zdjęciu z planu Na dobre i na złe

Julka wyjdzie z Leśnej Góry, by być blisko ojca i swojej matki Zosi, ale to nie oznacza, że sceny ze szpitala w USA z rannym Kuba Burskim znajdą się w serialu. Dramat w rodzinie Burskich rozegra się bez obecności kamer, w tajemnicy przez widzami. O wszystkim najpewniej Julka opowie jak wróci do Leśnej Góry.

Już jakiś czas temu producenci "Na dobre i na złe" zdementowali plotki, że Zosia i Kuba wrócą do obsady serialu. Przypomnijmy, że Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski pożegnali się z "Na dobre i na złe" w 472 odcinku (emisja w TVP2 10.02.2012 r.).

Wtedy razem ze swoją córką Amelką (Julia Kornacka) wyjechali za granice. Z relacji Julki wiadomo, że obecnie Burscy mieszkają w Berlinie i pracują razem w prywatnej klinice. Nie zamierzają wracać do Leśnej Góry.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: