SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Chory Artur Bart pacjentem Julki Burskiej

Na dobre i na złe. Chory Artur Bart pacjentem Julki Burskiej

11.05.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 637. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odc. 637. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Artur Bart (Piotr Głowacki) z "Na dobre i na złe" choruje! W 637 odcinku "Na dobre i na złe" światowej sławy neurochirurg trafi pod opiekę Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało), która zdiagnozuje u niego kamicę nerkową. Choroba Barta zbliży go do byłej kochanki?

"Na dobre i na złe" odcinek 637 - środa, 11.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Lekarz z Leśnej Góry niespodziewanie zostaje pacjentem szpitala! W 637 odcinku "Na dobre i na złe" Artur nagle w pracy zasłabnie po ataku bólu brzucha i będzie bliski paniki. Profesor nie będzie mógł wyjść z bloku operacyjnego o własnych siłach i trafi pod opiekę Julki Burskiej. Powód? Straszny ból w okolicy lędźwiowej!

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz straci córkę! Kasia Smuda zabierze mu Matyldę i ucieknie

Dawna kochanka Artura zatrzyma go na swoim oddziale i razem z radiologiem (Marcin Sianko) zdiagnozuje u pacjenta kamicę nerkową. - A jak to moje ostatnie chwile? Najgorsze, że sam nie będę mógł się zoperować. A przecież nie ma lepszego neurochirurga ode mnie!

Julka tylko cicho westchnie: - Chyba zlecę konsultacją psychiatryczną...

Stawiając diagnozę, Julka zacznie kpić z Barta. - Rozumiem, że ciężko się pogodzić, że kamyczki wielkości piasku pokonały wielkiego profesora...

Artur jako pacjent od razu zacznie się buntować i będzie próbował wyjść ze szpitala. - Jesteś nie do wytrzymania… - zauważy Julka. - Wyjdę na żądanie! Ucieknę! - stwierdzi Artur. - Tylko spróbuj! Zamknę cię w izolatce - ostrzeże go doktor Burska.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia Mróz straci pamięć po operacji mózgu

Julka zajmie się Arturem, a gdy wypisze go ze szpitala odwiezie go do jego mieszkania. To będzie chwila, żeby lekarze z "Na dobre i na złe" się do siebie zbliżyli, ale romantyczne chwile przerwie im telefon z Bostonu... Adopcyjny ojciec Julki (Artur Żmijewski) miał wypadek!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: