SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Operacja Sylwii Mróz. Chora na padaczkę Sylwia straci pamięć

Na dobre i na złe. Operacja Sylwii Mróz. Chora na padaczkę Sylwia straci pamięć

20.04.2016, godz. 21:23
Na dobre i na złe odcinek 635. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 635. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Operacja Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz) z "Na dobre i na złe" będzie tak nieszczęśliwy koniec, że życie lekarki ze szpitala w Leśnej Górze stanie pod znakiem zapytania. Chora na padaczkę Sylwia dostanie ataku podczas operacji mózgu, którą przeprowadzi profesor Artur Bart (Piotr Głowacki). Dojdzie do powikłań i w 636 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Sylwia straciła pamięć. Amnezję żony wykorzysta jej niewierny mąż Robert Dębski (Bartosz Porczyk). Po utracie pamięci Sylwia wróci do Roberta...

"Na dobre i na złe" odcinek 636 - środa, 4.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Choroba Sylwii Mróz z "Na dobre i na złe" doprowadziła do tego, że neurochirurg z Leśnej Góry przestała operować. Jakiś czas temu pojawiła się jednak nadzieja na pełne wyleczenie Sylwii z padaczki. Lekarka została pacjentą wybitnego neurochirurga, profesora Artura Barta, który zajął się jej przypadkiem.

Patrz: Na dobre i na złe. Kasia wyprowadzi się od Falkowicza i zabierze mu córkę Matyldę

W 635 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu w Leśnej Górze Sylwia podda się operacji mózgu. Profosor Bart przeprowadzi eksperymentalny zabieg resekcji ognisk padaczkorodnych, choć operacja będzie się wiązała z olbrzymim ryzykiem.

Wybitny neurochirurg ostrzeże chorą Sylwię, że jeśli coś pójdzie nie tak może przestać mówić, chodzić i stracić pamięć. Ale jeżeli się uda już nie będzie chora na padaczkę. Sylwia podejmie ryzyko, żeby znów być lekarzem w pełnym znaczeniu tego słowa.

W podjęciu decyzji pomoże jej Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), z którym spędzi noc w 635 odcinku "Na dobre i na złe". Na razie jednak tylko jako para przyjaciół. Jak podaje "Świat Seriali" podczas operacji pojawi się problem, bo Sylwia będzie miała kolejny atak padaczki!

Profosor Bart zrobi wszystko, co w jego mocy, by ją uratować. Dopiero w 636 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, że stało się najgorsze -Sylwia będzie cierpieć na amnezję.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola i Jan wezmą ślub

Po wybudzeniu z narkozy zacznie szukać swojego męża Roberta. Nie będzie pamiątała, że się z nim rozstała po jego romansie z pielęgniarką Beatą (Maria Góralczyk). Sylwia nie rozpozna ani Barta ani Krzysztofa Radwana. Nie bedzie wiedziała dlaczego leży w szpitalu i co się z nią stało.

A Dębski wykorzysta okazję, by odzyskać żonę. Znów będzie troskliwym meżem i ani słowem nie wspomni Sylwii o rozstaniu i planowanym rozwodzie. Jego zachowanie doprowadzi Krzysztofa do wściekłości. Radwan pobije się z Dębskim, a Sylwia, która będzie świadkiem ich bójki stanie po stronie męża.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: