SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Krzysztof pobije męża Sylwii

Na dobre i na złe. Krzysztof pobije męża Sylwii

29.04.2016, godz. 07:58
Na dobre i na złe odcinek 636. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 636. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Ostra bójka w "Na dobre i na złe"! Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) spuści łomot Robertowi Dębskiemu (Bartosz Porczyk). Niewierny mąż Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz) już od dawna prosił się, by ktoś zrobił z nim porządek. Ale okazja ku temu nadarzy się dopiero w 636 odcinku "Na dobre i na złe". Jak dojdzie do bójki lekarzy w szpitalu w Leśnej Górze? Krzysztof pobije Roberta, bo nie będzie mógł patrzeć jak bydlak wykorzystuje amnezję Sylwii, by znów ją oszukiwać.

"Na dobre i na złe" odcinek 636 - środa, 4.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Operacja chorej na padaczkę Sylwii Mróz z "Na dobre i na złe" będzie skutkować tym, że pani doktor neurochirurg z Leśnej Góry straci pamięć. Podczas zabiegu, który w 635 odcinku "Na dobre i na złe" przeprowadzi profosor Artur Bart (Piotr Głowacki) dojdzie do powikłań wywołujących u Sylwii amnezję.

Lekarka nie będzie pamiętała kilku ostatnich miesięcy swojego życia. Pierwszych dni pracy w Leśnej Górze, przyjaźni z Krzysztofem Radwanem, ale także zdrady Roberta, który romansował z pielęgniarką Beatą (Maria Góralczyk) i będzie miał z nią dziecko.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia Mróz straci pamięć po operacji mózgu

W 636 odcinku "Na dobre i na złe" kilka dni po operacji Sylwia wciąż nie odzyska pamięci. Nie będzie wiedziała co się z nią dzieje, ani też dlaczego była operowana. Nie rozpozna żadnego z kolegów z Leśnej Góry. Jedyną osobą, którą będzie pamiętać jest jej mąż.

Robert Dębski, który już nie raz pokazał, że jest prawdziwym draniem wmówi Sylwii, że wciąż są kochającym się małżeństwem, że nic się między nimi nie zmieniło. Troskliwy, opiekuńczy, czuły całymi dniami będzie przesiadywał przy żonie w szpitalu.

Patrz: Na dobre i na złe. Zniknięcie Matyldy. Falkowicz straci córkę przez Kasię Smudę

Aż wreszcie Krzysztof Radwan straci nad sobą panowanie. Robert stwierdzi bowiem, że leczenie, któremu Sylwia jest poddawana, by amnezja się cofnęła nie jest konieczna. - Nie wydaje mi się, żeby ta terapia miała jakikolwiek sens...

- Ty chyba nie chcesz, żeby ona wyzdrowiała? - zapyta wprost Radwan. - Wyzdrowiała? No przecież chodzi,  mówi jest zdrowa...
- A to, że nic nie pamięta?

- To chyba dobrze, że nie pamięta o rzeczach, które są już nieaktualne. Tak będzie prościej. Słuchaj, dlaczego ty się od nas nie odwalisz? A może chciałbyś teraz poderwać moją żonę? - zapyta Robert i w tej chwili Krzysztof wymierzy mu cios w twarz.

Ginekolog z Leśnej Góry rzuci się na męża Sylwii z pięściami, by wreszcie dać mu nauczkę. A Sylwia, która będzie świadkiem tej sceny stanie po stronie Roberta. Mimo, że kilka dni przed operacją spędziła noc z Krzysztofem.- Nie zbliżaj się do niej - ostrzeże go mąż Sylwii.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: