SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Kasia zabiera Falkowiczowi córkę. Rozpaczliwy telefon od Matyldy

Na dobre i na złe. Kasia zabiera Falkowiczowi córkę. Rozpaczliwy telefon od Matyldy

04.05.2016, godz. 20:25
Na dobre i na złe odc. 636. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odc. 636. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Dramat Matyldy (Amelia Czaja) z "Na dobre i na złe"! Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) zabrała swoją córkę od Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski) nie zważając na to, że dziewczynka pokochała go jak ojca. W 636 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz odbiera telefon do zapłakanej Matyldy, która wyznaje mu, że bardzo tęskni i boi się swojej mamy. Powód? Kasia planuje ucieczkę z Matyldą jak najdalej od Falkowicza, by były kochanek nie zabrał jej córki.

"Na dobre i na złe" odcinek 636 - środa, 4.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Falkowicz z "Na dobre i na złe" był ojcem Matyldy dopóki Kasia potrzebowała jego pomocy, by przez ponad pół roku leżała w śpiączce, a potem nie była w stanie normalnie funkcjonować i kontaktować się z otoczeniem. Teraz jednak kiedy Kasia wyzdrowiała Falkowicz stał się zbędny. Co gorsze - matka Matyldy uroiła sobie, że były kochanek chce jej odebrać dziecko!

Patrz: Na dobre i na złe. Robert wykorzystuje amnezję Sylwii, by ją odzyskać

W 636 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz jest gotów na wszystko, by znów spotkać się z Matyldą… Ale matka dziewczynki skutecznie mu tu uniemożliwia. Kiedy Andrzej zjawia się w szkole Matyldy nie może nawet z nią porozmawiać. - Pani Smuda nie życzy sobie, żeby Matylda się z panem kontaktowała - wyjaśnia mu nauczycielka i żąda, by opuścił teren szkoły.

Profesor z Leśnej Góry nie poddaje się. Zdobywa nowy adres Kasi Smudy i odwiedza ją w mieszkaniu. Była kochanka nie wpuszcza go jednak do środka. Mimo, że Falkowicz zapewnia, że nie chce ukraść jej Matyldy. Zżył się z dziewczynką przez te wszystkie miesiące gdy opiekował się nią jak ojciec i chciałby dalej być obecny w jej życiu.

Kasia pozwala Falkowiczowi odwiedzić Matyldę i nawet zaprasza go na obiad. Po kilku godzinach Matylda dzwoni do przybranego ojca, by ostrzec go, że z jej matką dzieje się coś złego i właśnie zaczęła się pakować przed wyjazdem.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka wyciągnie od Wiktorii pieniądze dla kochanka

Prawniczka wypisuje córkę ze szkoły, wyprowadza się z mieszkania i znika bez śladu. Wieczorem Falkowicz odbiera kolejny telefon od Matyldy, która ze łzami w oczach mówi jak bardzo za nim tęskni. - Matyldziu, zaraz po ciebie przyjadę i wrócisz do domu - zapewnia ją Andrzej, ale w tym momencie Kasia przerywa ich połączenie.

Czy Falkowicz zdoła odnaleźć Matyldę i zacznie walkę z Kasią Smudą o prawo do opieki nad córkę? Tego widzowie dowiedzą się w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" w maju 2016.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: tv.se
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: