SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Artur Bart zmieni się dla Julki i ich dziecka

Na dobre i na złe. Artur Bart zmieni się dla Julki i ich dziecka

04.05.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 636. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odc. 636. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Ciąża Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało) z "Na dobre i na złe" zmienia życie Artura Barta (Piotr Głowacki). W 636 odcinku "Na dobre i na złe" były kochanek Julki pragnie otoczyć ją opieką i proponuje nawet, by razem zmieszkali. Julka odmawia, bo nie chce pozwolić na to, by Bart sterował jej życiem, urządzał je według swoich zasad. Arturowi nie pozostaje nic innego jak przyjać warunki Julki. Dziecko, które ma przyjść na świat powoduje w nim zaskakująca przemianę.

"Na dobre i na złe" odcinek 636 - środa, 4.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Od chwili gdy Artur Bart pojawił się w "Na dobre i na złe" i w szpitalu w Leśnej Górze dał się poznać jako znakomity chirurg, który nie kieruje się w życiu emocjami, który chłodno podchodzi do pacjentów, jest świadomy swojego geniuszu, lubi postawić na swoim i krtytycznie ocenia kolegów lekarzy, zwłaszcza kobiety wykonujące zawód chirurga.

Patrz: Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało zdradziła płeć i imię dziecka. Julka Burska urodzi córkę czy syna?

Ale Julka Burska, która miała z Arturem gorący romans w Niemczech, zna go z innej strony. W 636 odcinku "Na dobre i na złe" Artur próbuje zbliżyć się do byłej kochanki i zapewnić jej wsparcie w czasie ciąży. Robi to jednak dość nieudolnie. Bez jej wiedzy i zgody umawia ją na wizytę do najlepszego ginekologa w Warszawie. Julka od razu protestuje: - Jesteś niemożliwy. Artur, ja mam ginekologa i nie mam zamiaru go zmieniać!

Profesor Bart nie znosi jednak słowa sprzeciwu. - Stażystka? - zauważa, bo wie, że Julką opiekuje się Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk). - Ola nie jest stażystką - odpowiada stanowczo przyszła mama.
-
Ok, pani doktor bez doświadczenia - poprawia się Bart.

Julka traci nad sobą panowanie. - Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w tym momencie obrażasz ją i mnie. Nie zgadza się na zminę ginekologa. - Nie chciałem nikogo deprecjonować. To jest też moje dziecko - tłumaczy się Artur.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wypadek Kuby Burskiego. Uśmiercą Artura Żmijewskiego?

Po skończonym dyżurze i kłótni o wspólne mieszkanie Bart zmienia swoje nastawienie. Wie, że nic nie wskóra jak będzie się tak zachowywał. Właśnie dlatego Julka z nim zerwała. - Chciałem ci pomóc z tą przeprowadzką, z lekarzem. Ale może źle się do tego zabieram. Przepraszam... - przyznaje ze skruchą profesor.

- Co powiedziałeś? Przeprosiłeś mnie. Chyba pierwszy raz w swoim życiu - Julka jest zaskoczona jego słowami.
-
Po prostu chce być w twoim życiu i życiu naszego dziecka - zapewnia Bart.

Doktor Burska postanawia dać byłemu kochankowi szansę. - Artur tylko, że to musiałby się odbyć na moich zasadach i nie jestem do końca pewna, czy dałbyś radę.
- Daj mi chociaż spróbować, proszę... - prośba Barta jest kolejnym zaskoczeniem dla Julki, która wręcza ojcu swojego dziecka zdjęcie USG ich maleństwa. - To nasze dziecko. Zostaw sobie, ja mam dużo.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: