SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia nie chce znać Roberta! To przez męża Sylwia straci pamięć

Na dobre i na złe. Sylwia nie chce znać Roberta! To przez męża Sylwia straci pamięć

27.04.2016, godz. 07:45
Na dobre i na złe odcinek 635. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 635. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Awantura w "Na dobre i na złe" doprowadza do tragedii na sali operacyjnej! W 635 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) poddaje się operacji mózgu, by już nigdy nie pojawiły się u niej objawy padaczki. Przez operacją Sylwii w szpitalu w Leśnej Górze pojawia sie jej niewierny mąż Robert Dębski (Bartosz Porczyk). Kłótnia, która się wywiązuje między małżonkami okazuje się dramatyczna w skutkach.

"Na dobre i na złe" odcinek 635 - środa, 27.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Chora na padaczkę Sylwii Mróz z "Na dobre i na złe" została pacjentką profesora Artura Barta (Piotr Głowacki), bo tylko on może jej pomóc w pełni się wyleczyć i wrócić na salę operacyjna nie jako pacjentka, ale jako chirurg.

Patrz: Na dobre i na złe. Sylwia spędzi noc z Krzysztofem

W 635 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia bardzo się boi operacji, bo zabieg jest bardzo ryzykowny. Wiąże się z tym, że doktor Mróz może doznać trwałych uszkodzeń mózgu, stracić pamięć, a nawet umrzeć. Badania Sylwii nie wykazują żadnych przeciwskazań, więc profesor Bart szykuje się do operacji.

Na krótko przed tą decydującą chwilą w szpitalu w Leśnej Górze pojawia się Robert Dębski. Mąż Sylwii usłyszał o zabiegu od Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało), która odwiedzała ojca Ryśka (Sławomir Orzechowski) w ośrodku neurologicznym dla seniorów  gdzie pracuje Robert.

Widok znienawidzonego męża wytrąca Sylwię z równowagi. - Sylwia dlaczego mi nie powiedziałaś? Taka poważna operacja, jak mogłaś mi nic nie powiedzieć, kochanie? - Robert zachowuje się tak, jakby nic się nie stało, jakby miesiącami nie zdradzł jej z pielęgniarką Beatą (Maria Góralczyk).

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia Mróz odzyska pamięć i zamieszka u Krzysztofa Radwana

- Wyjdź stąd! - krzyczy wzburzona lekarka. Dębski się jednak nie poddaje. - Ale Sylwia ja nadal jestem twoim mężem, kocham cię, zrobię dla ciebie wszystko...
- Zrobisz dla mnie wszystko? To wyjdź stąd. Powiedziałam ci kiedyś, że masz mnie nie dotykać?! - rzuca wściekle doktor Mróz i wyrzuca go ze szpitala.

Profesor Bart, który akurat pojawia się na sali, zauważa że jego pacjentka jest bardzo zdenerwowana i proponuje, by przełożyć operację. W przypadku padaczki podczas operacji mózgu mogą wystąpić bowiem komplikacje.

Sylwia mimo ryzyka decyduje się na zabieg. Niestety czarne scenariusze Barta się potwierdzają. Podczas operacji Sylwia dostaje ataku padaczki. Neurochirurg nie traci jednak zimnej krwi. Przygotował się na taką możliwość, bo widział jakim stresem była dla niej wizyta męża.

Po wybudzeniu z narkozy okazuje się, że Sylwia straciła pamięć.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: